Судове рішення #1339494

№2-25/07

РІШЕННЯ

ІМ " Я М УКРАЇНИ

06 лютого 2007 року Криничанський районний суд Дніпропетровської області у складі:

головуючого: Берелет В.В.

при секретарі: Янченко Л.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт. Кринички справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

ВСТАНОВИВ:

З 27 листопада 1999 року сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі. Від шлюбу мають неповнолітню доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1.

Проживаючи разом, в сім'ї сторін виникали часті сварки, та непорозуміння, що привело до того, що з травня 2006 року вони припинили шлюбні відносини, почали жити окремо. Тому позивачка просить шлюб між ними розірвати, так як вважає, що їхня сім'я повністю зруйнована і відновлена бути не може . Витрати по справі просить стягнути з відповідача.

Відповідач в судове засідання не з'явився, про день слухання справи сповіщений належним чином.

Вислухавши позивачку, перевіривши матеріали справи, суд вважає, що вимоги позивачки обгрунтовані і згідно зі ст.ст. 105,110 СК України підлягають задоволенню, так як сторони не вживають заходів для поновлення сім'ї. При таких обставинах суд приходить до висновку, що сім'я сторін зруйнована повністю і поновлена бути не може.

Суд вважає, що витрати по справі слід покласти на відповідача.

Керуючись ст.ст. 10,11,15, 60, 209, 212, 256 ЦПК України, суд-

ВИРІШИВ:

Шлюб, зареєстрований 27 листопада 1999 року, актовий запис № 08 виконкомом Української сільської ради Криничанського району Дніпропетровської області між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 -розірвати.

Відділу РАЦС при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу стягнути з ОСОБА_2 17 грн. 00 коп.

ОСОБА_1 від сплати судових витрат - звільнити.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області, через Криничанський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 - ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційного суду або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація