Судове рішення #13406742

                                                                                                              Справа

№ 3-773/11 р.

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И


27.01.2011 рокумісто Одеса.


Суддя Малиновського районного суду м. Одеси Черевко С.П. розглянувши матеріали, про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, директора ТОВ «Еделвейс Плес», розташованого за юридичною адресою: місто Одеса, провулок Маяковського 4, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1

за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-1 ч.1 КУпАП, -                                        

В С Т А Н О В И В :

29.07.2010 року в ході перевірки дотримання вимог податкового й валютного законодавства України ТОВ «Еделвейс Плес», співробітниками ДПІ Малиновського району м. Одеси були виявлені порушення вимог податкового законодавства.

Згідно акту перевірки були виявлені порушення посадовими особами ТОВ «Еделвейс Плес» вимог встановленого законом порядку ведення податкового обліку, які виразилися в неправильному складанні податкової документації в результаті чого державі був заподіяний збиток у вигляді неповного надходження коштів по податках, встановлених законодавством України для підприємств даної категорії.

          По даному факту співробітниками ДПІ був складений протокол про скоєння гр. ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-1 ч. 1 КУпАП.

Не зважаючи на те, що правопорушник до судового засідання не з’явилась, її вина підтверджується зібраними по справі доказами, а саме:

- протоколом про АП № 1329 серії КН № 471547 від 30.08.2010 р.;

- копією акта ДПІ № 275/23-213/33080947 від 29.07.2010 року, за результатами перевірки ТОВ «Еделвейс Плес»дотримання вимог податкового й валютного законодавства України, та другими зібраними по справі доказами.

11.01.2011 року, матеріали справи про адміністративне правопорушення надійшли в Малиновський районний суд м. Одеси для розгляду по суті.

Дослідивши матеріали справи, вважаю, що своїми діями правопорушник скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ст. 163-1 ч.1 КУпАП за кваліфікуючими ознаками - порушення порядку ведення податкового обліку.

Разом з цим, при судовому розгляді справи було встановлено, що з часу виявлення правопорушення сплив строк притягнення до адміністративної відповідальності, який передбачений ст. 38 КУпАП, тому провадження по даній справі, відповідно до ч. 7 ст. 247 КпАП України підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст. 163 ч.1, 38, 247 ч.7, 283, 284 Кодексу України про АП, -

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 163-1 ч.1 КпАП України та на підставі ст. 38 КУ про АП провадження по справі закрити в зв’язку з закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності та накладення адміністративного стягнення.

          Постанова може буде оскаржена в десятиденний строк з моменту її проголошення, або може бути опротестована прокурором відповідно до положень ст. 290 КУпАП.

Суддя                                                                                                    Черевко С.П.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація