10.02.2011
У Х В А Л А
про повернення апеляційної скарги
10 лютого 2011 року м. Херсон
Суддя судової палати в цивільних справах апеляційного суду Херсонської області Базіль Л.В., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ТзОВ міжрегіональне базове товарно-комерційне підприємство «Кредо»до ОСОБА_1, ТзОВ «Еко-Буд»про стягнення боргу за договором поставки,
В С Т А Н О В И Л А:
22 жовтня 2009 року Дніпровський районний суд м. Херсона ухвалив у зазначеній справі заочне рішення, на яке ТзОВ «Еко-Буд»подало апеляційну скаргу.
Ухвалою судді апеляційного суду Херсонської області від 19 січня 2011 року апеляційна скарга ТзОВ «Еко-Буд»була залишена без руху і надано строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п’яти днів з дня отримання апелянтом ухвали.
Згідно повідомлення про вручення поштового відправлення, копію ухвали судді апеляційного суду Херсонської області від 19 січня 2011 року про залишення апеляційної скарги без руху ТзОВ «Еко-Буд» отримано 02 лютого 2011 року.
Станом на 10 лютого 2011 року ТзОВ «Еко-Буд»вимоги ухвали від 19 січня 2011 року не виконані, що відповідно до положень ст.ст. 121, 297 ЦПК України є підставою для визнання апеляційної скарги неподаною та її повернення.
Керуючись ст.ст. 121, 297 ЦПК України, -
У Х В А Л И Л А:
Апеляційну скаргу ТзОВ «Еко-Буд»на рішення Дніпровського районного суду м. Херсона від 22 жовтня 2009 року вважати неподаною та повернути.
Ухвала суду апеляційної інстанції набирає чинності негайно після її постановлення і може бути оскаржена до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ протягом двадцяти днів з дня набрання нею законної сили, шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
Суддя: Л.В. Базіль