3-23/2011 р.
ПОСТАНОВА
Іменем України
17.01.2011 року Талалаївський районний суд Чернігівської області
в складі:
головуючої судді Тіщенко Л.В.
при секретарі Зірка В.П.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт. Талалаївка матеріали, що надійшли з Талалаївського РВ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, освіта середня, уродженця смт. Талалаївка, мешканця с. Харкове Талалаївського району, студента Недригайлівського ВТУ, раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст. ст.175-1 КУпАП, -
ВСТАНОВИВ:
15 січня 2011 року ОСОБА_1, перебуваючи в смт. Талалаївка на центральній площі палив тютюнові вироби у невстановленому місці.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчинені правопорушення визнав в повному обсязі і запевнив суд, що більше подібне не повториться, в скоєному розкаюється.
Вислухавши пояснення ОСОБА_1, вивчивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що правопорушник дійсно вживав тютюнові вироби у місцях, де заборонено законом і в його діях наявні ознаки правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 175-1 КУпАП. Вина ОСОБА_1 повністю доведена та підтверджується дослідженими матеріалами справи.
Вирішуючи питання про вид стягнення, суд враховує те, що на момент розгляду справи ОСОБА_1 є неповнолітнім. В силу ст. 24-1 КУпАП, за вчинення адміністративних правопорушень до неповнолітніх у віці від шістнадцяти до вісімнадцяти років можуть бути застосовані заходи впливу, зокрема попередження.
З врахуванням вищенаведеного та особи правопорушника, те, що подібне порушення скоїв вперше, в скоєному щиро розкаявся, запевнив суд, що більше подібне не повториться, просив суворо не наказувати, суд вважає, що до нього його слід застосувати захід впливу у вигляді попередження
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24-1, 175-1, 283, 284 КУпАП, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 175-1 КУпАП, та застосувати до нього захід впливу у вигляді попередження.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Талалаївський районний суд протягом 10 (десяти) діб з дня винесення постанови.
Суддя: Л.В.Тіщенко
- Номер: 3/747/43/15
- Опис: курив тютюнові вироби у заборонених місцях
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-23/2011
- Суд: Талалаївський районний суд Чернігівської області
- Суддя: Тіщенко Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.01.2011
- Дата етапу: 17.01.2011
- Номер: 3/289/1177/21
- Опис: Порушення законодавства про працю
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-23/2011
- Суд: Радомишльський районний суд Житомирської області
- Суддя: Тіщенко Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.01.2011
- Дата етапу: 23.02.2011
- Номер:
- Опис:
- Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
- Номер справи: 3-23/2011
- Суд: Кіцманський районний суд Чернівецької області
- Суддя: Тіщенко Л.В.
- Результати справи:
- Етап діла: Зареєстровано
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 27.12.2010
- Дата етапу: 27.12.2010