Судове рішення #1343694
справа №3-828/07

справа №3-828/07

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ.

03 травня 2007 року суддя Нижньосірогозького районного суду Херсонської області, Базіль Л.В., при секретарі Шаєнко Т.В., з участю прокурора Нижньосірогозького району Херсонської області, Джепарова Е.Т., розглянувши матеріали, що надійшли з Нижньосірогозької районної прокуратури Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, уродженку та мешканку с Нижні Торгаї Нижньосірогозького району Херсонської області, українку, громадянку України, одружену, освіта повна вища, працююча секретарем Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області, є державним службовцем 10 рангу, за вчинення правопорушення, передбаченого ст.6,9 Закону України „Про боротьбу з корупцією",

ВСТАНОВИВ:

Прокурор Нижньосірогозького району Херсонської області, молодший радник юстиції Джепаров Е.Т. склав адміністративний протокол про те, ОСОБА_1працюючи секретарем Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області, являючись державним службовцем 10 рангу порушила вимоги щодо декларування своїх доходів та доходів членів своєї сім'ї шляхом неподання за місцем служби відомостей про доходи та зобов'язання фінансового характеру за 2006 рік в передбачений законодавством строк, до 15 квітня 2007 року, тим самим вчинила правопорушення, передбачене ст..6,9 Закону України „Про боротьбу з корупцією".

Під час розгляду справи ОСОБА_1. свою вину визнала з обставинами правопорушення згодна.

Незважаючи на те, що ОСОБА_1. свою вину визнала її винність знайшла своє підтвердження в ході судового засідання сукупністю досліджених доказів, а саме:

із рішення 2 сесії У скликання Нижньоторгаївської сільської ради від 21.04.2006 року № 3 слідує, що ОСОБА_1 обрано секретарем Нижньоторгаївської ради Нижньосірогозького району Херсонської області /а.с.10/, 06.02. 2001 року нею прийнята присяга державного службовця /а.с.7/

розпорядженням сільського голови від 17.01.2006 року № 04 ОСОБА_1. присвоєно черговий 10 ранг державного службовця /а.с.9/

із матеріалів справи слідує, що ОСОБА_1. була попереджена про спеціальні обмеження, встановлені Законами України „Про державну службу" та „Про боротьбу з корупцією" щодо прийняття на державну службу та її проходження /а.с.6/

Із даних, що містяться в описі документів особової справи ОСОБА_1. слідує, що декларація про доходи за 2006 рік відсутня./а.с.4-5/

Відповідно до пп..1,2 Постанови Кабінету Міністрів України №641 від 11.08.1995 року „Про застосування ст.. 13 Закону України „Про державну службу" визначено, що особи, які претендують на зайняття посади державного службовця та державні службовці подають відомості про доходи, зобов'язання фінансового характеру та належне їм майно, передбачені ст.. 13 Закону України „Про державну службу" у вигляді декларації.

Державні службовці подають декларації про доходи за місцем служби щорічно до 15 квітня за попередній рік.

 

Вислухавши пояснення ОСОБА_1., дослідивши матеріали справи суддя дійшов висновку, що ОСОБА_1. своїми діями вчинила адміністративне правопорушення, передбачене ст.6, 9 Закону України „Про боротьбу з корупцією", а тому підлягає адміністративній відповідальності в мінімальних межах санкції статті, що вона порушила.

Виходячи з викладеного, враховуючи характер вчиненого правопорушення, ступінь вини правопорушника, дані про особу правопорушника, обставин, що обтяжують відповідальність судом не встановлено, обставини, що пом'якшують відповідальність правопорушника - притягнення до адміністративної відповідальності вперше, керуючись ст.-33 КпАП України, ст..6,9,12 Закону України „Про боротьбу з корупцією"

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.6,9 Закону України „Про боротьбу з корупцією" та піддати її адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі 255 гривень

Копію постанови у триденний строк направити до Нижньоторгаївської сільської ради Нижньосірогозького району Херсонської області для вирішення питання згідно з чинним законодавством та правопорушнику.

Постанова остаточна і оскарженню не підлягає, але може бути опротестована прокурором у встановленому законом порядку.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація