Судове рішення #13437670

                                                                                            

Справа № 3/2207/138/2011 року.


ПОСТАНОВА

по справі про адміністративне правопорушення

          25 січня 2011 року                                                                                         м. Ізяслав

          

          Суддя Ізяславського районного суду Хмельницької області Столковський В.І., розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли  з Ізяславського  РВ УМВСУ  у Хмельницькій області, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1,

проживає в АДРЕСА_1

пенсіонера,

за ст.   173-2 ч. 1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

встановив:

          10 грудня 2010 року о 22 год. 00 хв. гр. ОСОБА_1 за місцем свого проживання, перебуваючи в нетверезому стані, вчинив психологічне насильство в сім’ї відносно своєї доньки ОСОБА_2 під час якого ображав її нецензурними словами та намагався вчинити бійку.

           В судовому засіданні  ОСОБА_1 свою вину у скоєному визнав повністю, щиро розкаюється.

           Допитавши ОСОБА_1, перевіривши матеріали справи, вважаю, що він вчинив   правопорушення, передбачене ст. 173-2 ч. 1   КУпАП.

            Керуючись ст. ст.  173-2 ч. 1, 221, 283, 287 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

постановив:

            ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушеня, передбаченого ст. 173-2 ч. 1 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у виді штрафу в сумі 51 (п’ятдесят однієї) гривні.

            Постанова  може бути оскаржена до  Хмельницького апеляційного суду протягом 10 днів з дня винесення постанови.




Суддя:                                                                                    В.І. Столковський

      


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація