Судове рішення #13460379

Справа №: 3-131/2011



П О С Т А Н О В А

04.02.2011 року                                                                                     смт. Слов’яносербськ

Суддя Слов’яносербського районного суду Луганської області Кобзій Т.І., розглянувши матеріали, які надійшли від ДПС ВДАІ по обслуговуванню доріг державного значення при УДАІ УМВС України в Луганській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, який народився у м. Щастя Луганської області, не працює, мешкає за адресою: АДРЕСА_1,

за ч. 1 ст. 130 Кодекса України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИЛА:

04.01.2011 року о 09 год. 30 хв. у на 73 км. а/ш  Н-21 (стаціонарний пост ДАІ       м. Щастя), ОСОБА_1 керував мопедом з об’ємом двигуна 49,9 см3, без держ. номера, з явними ознаками алкогольного сп’яніння (різкий запах алкоголю з ротової порожнини, тремтіння рук, почервоніння очей), від проходження медичного огляду на стан алкогольного сп’яніння відмовився в присутності двох понятих, чим порушив п. 2.5 «Правил дорожнього руху України» та скоїв правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Скоєне правопорушення підтверджено:

-          протоколом серії ВВ1 №  224381 від  04.01.2011 р.;

-          поясненнями правопорушника, які додані до протоколу про адміністративне правопорушення;

-          поясненнями понятих, які додані до протоколу про адміністративне правопорушення.

Правопорушник в судове засідання не з’явився, про дату та час розгляду протоколу про адміністративне правопорушення був повідомлений належним чином.

Таким чином, суд вважає доведеним скоєне правопорушення, передбачене ч. 1   ст. 130 КУпАП.

                Посвідчення водія ОСОБА_1 не має.

На підставі викладеного, керуючись ч. 1 ст. 130 Кодекса України про  адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИЛА:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності у вигляді адміністративного арешту строком на 7 (сім) діб.

Постанова може бути оскаржена в апеляційний суд Луганської області. Апеляційна скарга або протест прокурора на постанову по справі про адміністративне правопорушення подаються в апеляційний суд Луганської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Слов’яносербський районний суд Луганської області.


Суддя                                                                                                         Т.І. Кобзій



Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація