ВИРОК справа № 1-498/09
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 квітня 2009 року Солом’янський районний суд м. Києва у складі:
головуючого-судді Побережного В.І.,
секретаря-Косянчука В. В.
за участю прокурора-Безрукого Р.Я.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві кримінальну справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Києва, українця, громадянина України, освіта повна загальна середня, не одруженого, не працюючого, не судимого, проживаючого в АДРЕСА_1 за ч.2 ст. 263 КК України, -
ВСТАНОВИВ:
Підсудний ОСОБА_1, 16.02.2009 року, в період з 12 до 13 годин, біля розважального центру «Термінал», що у м. Бровари, Київської області у невстановленої особи безоплатно придбав металевий кастет, який визнано холодною зброєю, і без передбаченого дозволу носив його при собі, а 18.02.2009 року, близько 02години 40 хвилин ночі, біля будинку № 1 по вул. Комарова у м. Києві був затриманий працівниками міліції, які й вилучили у нього цей кастет, тобто своїми діями підсудний вчинив злочин, передбачений ч.2 ст. 263 КК України, а саме: носіння кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу.
Свою вину підсудний визнав повністю, у вчиненому розкаявся і пояснив, що дійсно 16.02.2009 року, в період з 12 до 13 годин, на території розважального центру «Термінал» у м. Бровари, у невстановленої особи безоплатно придбав для самооборони металевий кастет і без передбаченого дозволу носив його при собі, а 18.02.2009 року, близько 02години 40 хвилин, біля будинку № 1 по вул. Комарова у м. Києві був затриманий працівниками міліції, які й вилучили у нього цей кастет.
На підставі ч. 3 ст. 299 КПК України та за згодою сторін суд вважає недоцільним дослідження доказів стосовно фактичних обставин справи, оскільки вони ніким не оспорюються, а винуватість підсудного у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 263 КК України підтверджена, окрім його особистих зізнань, ще й доказами, які вказані в обвинувальному висновку.
При призначенні покарання суд враховує, що підсудний вчинив злочин середньої тяжкості вперше (а.с. 40), посередньо характеризується за місцем проживання (а.с. 43), на обліку як наркоман чи алкоголік не перебуває (а.с. 41, 42) і вважає можливим призначити йому покарання у виді штрафу.
При цьому суд враховує, що обставин, які обтяжують покарання не має, а в якості обставин, що пом’якшують покарання суд визнає щире каяття підсудного і активне сприяння розкриттю злочину.
Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України суд, -
ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст. 263 КК України і призначити йому покарання у виді штрафу в доход держави в розмірі 50 (пятидесяти) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Речові докази: металевий кастет (а.с. 7-8) - знищити.
Стягнути із засудженого на користь експертної установи за проведення експертизи 486грн.76коп. (а.с. 23).
До набрання вироком законної сили запобіжний захід відносно засудженого залишити той самий - підписку про невиїзд.
На вирок сторони можуть подати апеляції до апеляційного суду м. Києва протягом 15 діб з моменту проголошення.