Судове рішення #13474447

                                                                                                                 Справа № 3-5764 за 2007 рік

        ПОСТАНОВА     копія

ІМЕНЕМ   УКРАЇНИ

26 грудня 2007 року суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області Потоцький В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від Переяслав-Хмельницького МРВ ГУ МВС України в Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, непрацюючого, мешканця АДРЕСА_1,

за ст.178 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

В С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 14 грудня 2007 року біля 21 год. 00 хв., будучи неповнолітнім,  перебував в стані алкогольного сп`яніння по вул.Покровській в м.Переяслав-Хмельницький в стані алкогольного сп`яніння, чим ображав людську гідність та громадську мораль.

В суді дані обставини підтвердились. Дії ОСОБА_1 правильно кваліфіковані по ст.178 ч.1 КУпАП, як поява у громадських місцях у п`яному вигляді.

            Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу порушника, що скоїв правопорушення, будучи неповнолітнім, вважаю за доцільне застосувати до нього такий засіб впливу як попередження, у відповідності із ст.24-1 КУпАП.

             Керуючись ст.ст.24-1; 33; 252; 283  Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1 оголосити попередження.

            Постанова оскарженню не підлягає.

 Суддя  /підпис/

З оригіналом згідно.

 СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація