Судове рішення #13474476

                                                                                                                Справа №2-464 за 2008 рік

У Х В А Л А

    ІМЕНЕМ УКРАЇНИ    

21 травня 2008 року Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд Київської області в складі:

головуючого-судді                                                                            Потоцького В.В.,

при секретарі                                                                                     Мисюрі Т.В.,

розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в м.Переяслав-Хмельницькому справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, -

В С Т А Н О В И В:

Позивач просить стягнути з відповідача на свою користь на утримання неповнолітньої дитини – ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, аліменти в розмірі 300 гривень до досягнення нею повноліття.

В судовому засіданні позивач подала заяву про залишення позову без розгляду.

Суд вважає, що необхідно прийняти заяву позивача про залишення позовної заяви без розгляду, оскільки вона не суперечить закону і не порушує чиїх-небудь прав та законних інтересів.

Позивачеві роз`яснені наслідки залишення позову без розгляду, передбачені ч.2 ст.207 ЦПК України.

Керуючись п.5 ч.1 ст.207 ЦПК України, суд

У Х В А Л И В:

Прийняти заяву ОСОБА_1 про залишення позову без розгляду.

Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бути подано протягом п`яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

СУДДЯ:

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація