Справа №2-6781/2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
04 травня 2007 року. Московський районний суд м. Харкова в складі:
головуючого - судді Погасій О.Ф.
при секретарі Ісаєнко І.А.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1. звернувся до суду з позовною заявою до ОСОБА_2. про розірвання шлюбу. Посилається на те, що одружен з відповідачкою з 20 лютого 1998 року. Від шлюбу мають сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1. Сімейні відносини припинені, відновлювати відносини не бажає .
В судовому засіданні позивач просив позов задовольнити і розірвати шлюб , в даний час вважає, що родина розпалася остаточно і відновлена бути не може. В зв*язку з несумісністю характерів в сім'ї часто виникали спори та непорузуміння. Витрати, пов'язані з оформленням розводу в органах РАГСа просив покласти на нього.
Відповідачка про час і місце судового засідання повідомлена належним чином, причину своєї неявки суду не повідомила. Відповідач надала заяву, в якій просила позов задовольнити, справу розглянути в її відсутність. Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає вимогам ст. 224 ЦПК України.
Суд, вислухавши пояснення позивача, вважає , що позов підлягає задоволенню. Судом встановлено, що сторони одружені з 20 лютого 1998р. Шлюбно-сімейні відносини між ними припинені з 2006р. Відносини сторони відновлювати не бажають. Спора майнового характеру між сторонами не має. Шлюб суперечить інтересам позивача. Суд приходить до висновку, що родина розпалась остаточно і відновлена бути не може.
Згідно з ч. 2 ст. 112 Сімейного Кодексу України - суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення.
Таким чином суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню. оскільки родина розпалась остаточно і збереження шлюбу суперечило б інтересам позивача. Витрати, зв'язані з оформленням розірвання шлюбу в органах РАГСа, варто покласти на позивача.
Керуючись ст.ст. 10,11,169,209,212,214-215, 224-226 ЦПК України, ст.ст. ПО, 112 СК України, суд -
ВИРІШИВ:
Позовну заяву задовольнити.
Шлюб, зареєстрований між ОСОБА_1та ОСОБА_2 , 20 лютого 1998 року в Фрунзенському відділі РАГС м.Харкова, актовий запис - 64- розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1на користь держави держмито в розмірі 25 /двадцять п"ять/ гривень, а ОСОБА_2 від сплати держмита звільнити
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Харківського Апеляційного суду, через суд першої інстанції шляхом подачі в 10- денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.