Судове рішення #13565981

                                                                                                 Справа № 3-100/2011р.




П О С Т А Н О В А

10 січня 2011 року                                                                                        м. Могилів-Подільський

Суддя Могилів-Подільського міськрайонного суду Вінницької області, Файдюк В.В., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення ДАІ по обслуговуванню адміністративної території Могилів-Подільського району про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, мешканця АДРЕСА_1, приватного перевізника,-

за ст. 18828 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

28.12.2010 року, ОСОБА_2 не виконав припис Державноінспекції № 195  на усунення недоліків виявлених під час перевірки  приватного перевізника.

Таким чином ОСОБА_2 порушив Закон України «Про дорожній рух», тобто вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.18828 КУпАП.

В судове засідання ОСОБА_2 не з’явився, хоча у встановленому законом порядку був повідомлений про дату, час і місце розгляду справи.

Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що ОСОБА_2 необхідно визнати винним за ст. 18828 КУпАП.

Керуючись ст. 18828, п. 1 ч. 1 ст. 284 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 18828 КУпАП і накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 255 (двісті п’ятдесят пять) гривень в дохід держави.

Постанова судді може бути оскаржена протягом десяти днів з дня її винесення до Вінницького апеляційного суду через Могилів-Подільський міськрайонний суд.

          СУДДЯ:


  • Номер:
  • Опис: Міг завдати шкоди фізичному та психічному здоровю батька
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-100/2011
  • Суд: Турківський районний суд Львівської області
  • Суддя: Файдюк В.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 03.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація