Справа № 1-32/07р.
ВИРОК
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
Смт. Стара Вижівка 3 травня 2007 р.
Старовижівський районний суд Волинської області під головуванням:
головуючого - судді Кузьмінця О.М. за участю секретаря Бондар О.С. прокурора Омелянчука А.В.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в смт.Стара Вижівка справу по обвинуваченню ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця і жителя АДРЕСА_1, громадянина України, з середньою освітою, українця, одруженого, має на утриманні одну неповнолітню дитину, працюючого на різних роботах в сільськогосподарському виробничому кооперативі (СВК) «Нове життя», раніше не судимого
та ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2, уродженця і жителя АДРЕСА_1, громадянина України, українця, з середньою освітою, одруженого, працюючого підвозчиком кормів в сільськогосподарському виробничому кооперативі «Нове життя», має на утриманні одну неповнолітню дитину, судимого Старовижівським райсудом 17.02.1999року за ст. 81 ч.З КК України до 3-х років позбавлення волі і звільненого умовно-достроково 17.08.2000 року, у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.З КК України,
встановив:
Підсудні ОСОБА_1 і ОСОБА_2 за попередньою змовою в групі осіб в липні 2006 року таємно викрали з корисливих мотивів в СВК « Нове життя» з проникненням в приміщення корівника № 8 три металеві переходи, вартістю на суму 826 грн.50 коп., які кінною підводою вивезли з території тваринницької ферми і здали на металобрухт.
Вони ж в серпні 2006 року за попередньою змовою в групі осіб повторно таємно викрали з корисливих мотивів в СВК «Нове життя», з проникненням в приміщення корівників №2 і №3 ще 3-ри металевих переходи, які також вивезли з території ферми кінною підводою і збули як металобрухт.
В судовому засіданні підсудні винність в пред'явленому звинуваченні визнали повністю і пояснили, що їхній товариш ОСОБА_3 попросив їх назбирати металобрухту. А тому вони в липні місяці 2006року (якого дня не пам'ятають) кінною підводою заїхали на територію тваринницької ферми СВК «Нове життя», де таємно викрали з корівника №8 три
металеві переходи, які погрузили на підводу, вивезли за село і продали ОСОБА_3 як металобрухт за 250 грн.
Аналогічним способом за домовленістю з ОСОБА_3 про збут металобрухту вони викрали з двох корівників ще три металеві переходи, які також збули ОСОБА_3
Згідні з оцінкою вартості металевих переходів визначеною СВК «Нове життя» на загальну суму 1653 грн.
Також пояснили, що заподіяну крадіжкою шкоду в сумі 1653 грн. добровільно відшкодували СВК «Нове життя».
В судовому засіданні підсудні повністю визнали фактичні обставини даної справи І докази в їх підтвердження встановлені досудовим слідством, їх не оспорюють, а тому суд вважає доведеною винність підсудних в повторному таємному викраденні чужого майна за попередньою змовою в групі осіб з проникненням в приміщення і їх дії правильно кваліфіковані органами досудового слідства за ст. 185 ч.З КК України.
Обтяжуючою відповідальність підсудного ОСОБА_2 обставиною суд вважає вчинення ним злочину повторно, оскільки судимість за раніше вчинений ним тяжкий злочин не погашена.
При призначенні покарання підсудним ОСОБА_2 і ОСОБА_1 суд також враховує те, що вони скоїли тяжкий злочин та що ОСОБА_1 по місцю праці і проживання характеризується посередньо, а ОСОБА_2 - негативно.
Поряд з цим суд враховує і те, що підсудні щиро розкаялися у вчиненому злочині, добровільно повністю відшкодували заподіяну шкоду та мають на утриманні кожний по одній неповнолітній дитині.
Враховуючи наведені обставини, суд вважає, що для виправлення підсудних слід призначити покарання в межах санкції статті закону, за якою притягаються до кримінальної відповідальності, з застосуванням ст.75 КК України.
Керуючись ст.ст. 323,324 КПК України, суд, -
засудив:
ОСОБА_1 і ОСОБА_2 визнати винними у вчиненні злочину, передбаченого ст. 185 ч.З КК України і призначити їм кожному по 3(три) роки позбавлення волі.
На підставі ст. 75, ст.76 КК України ОСОБА_1 і ОСОБА_2 звільнити від відбування покарання з випробуванням при умові, що ОСОБА_1 протягом одного року, а ОСОБА_2 протягом 2-х років не вчинять нового злочину і протягом іспитового строку не будуть виїжджати за межі України без дозволу органів кримінально-виконавчої системи, будуть повідомляти ці органи про зміну місця проживання і праці та будуть періодично з'являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи.
Запобіжний захід на час вступу вироку в законну силу засудженим залишити підписку про невиїзд.
На вирок може бути подана апеляція до апеляційного суду Волинської області через Старовижівський райсуд протягом 15 діб з моменту його проголошення.
- Номер: 1-в-678-11/17
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-32/2007
- Суд: Летичівський районний суд Хмельницької області
- Суддя: Кузьмінець О.М.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 10.03.2017
- Дата етапу: 10.03.2017