Справа № 2- 1943 / 2007 року
З А О Ч Н Е Р І Ш Е Н Н Я
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
19 листопада 2007 року Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
у складі: головуючого судді Бутенко В.М., при секретарі Костенко В.В.
розглянувши судовому засіданні в м. Ізюмі у відкритому
справу „Філія Ізюмський РАД” ДП „Харківський ОАД” Відкритого акціонерного товариства „Державна компанія Автомобільні дороги України” (далі Ізюмський РАД) до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6про визнання особи таким, що втратив право користування житловим приміщенням, - за позовом
в с т а н о в и в :
У вересні 2007 року Ізюмский РАД звернулися до суду з позовною заявою до відповідачів про визнання їх такими, що втратили право користуватися житловим приміщенням за адресою:АДРЕСА_1, посилаючись, що відповідачі без поважних причин не користуються житловим приміщенням з 2004 року по цей час.
У зв'язку з наведеним позивач і представник позивача просить позов задовольнити.
Відповідачі в судове засідання не з'явилася, повістку було вручено їм за місцем мешкання у м. Ізюмі Харківської області.
Відповідачі про час і місце судового засідання повідомлялися належним чином в порядку ст. 76 ЦПК України, причину неявки їх самих чи своїх представників суду не повідомили.
Зі згоди позивача суд ухвалює рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст.224 ЦПК України.
Судом установлені такі факти і відповідні їм правовідносини :
„Філія Ізюмський РАД” ДП „Харківський ОАД” Відкритого акціонерного товариства „Державна компанія Автомобільні дороги України” на праві власності належить житловий будинок, розташований за адресою:АДРЕСА_1.
ОСОБА_1, ОСОБА_2,ОСОБА_3,ОСОБА_4,ОСОБА_5,ОСОБА_6в спірному житловому приміщенні були зареєстровані як робітники підприємства, після розірвання трудових відносин з 2004 року виїхали на постійне місце проживання у м. Ізюм Харківської області, проживають в іншому житловому приміщенні в місті Ізюмі Харківської області.
Відповідачі втратили в установленому порядку право користування вказаним вище приміщенням житлового будинку і з 2004 року вибули з житлового приміщення .
Відповідачі порушують права Ізюмського РАД тим, що не знялися з реєстрації як такі, що не проживають і не користуються приміщеннями житлового будинку.
Суд задовольняє позовні вимоги позивача.
Керуючись ст.ст.10, 11, 209, 212, 214-215, 224-226 ЦПК суд України, ст. 71 ЖК України,
В И Р І Ш И В :
Позовні вимоги задовольнити. Визнати гр. ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2року народження, ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_3народження,ОСОБА_4,ІНФОРМАЦІЯ_4року народження, ОСОБА_5,ІНФОРМАЦІЯ_5народження,ОСОБА_6,ІНФОРМАЦІЯ_6народження, втративши право користування жилим приміщенням, розташованим у житловому будинку за адресою:АДРЕСА_1, з дня вибуття з 2004 року.
Судові витрати залишити за позивачем.
Рішення може бути оскаржено позивачем в апеляційному порядку в апеляційний суд Харківської області через Ізюмський міськрайонний суд Харківської області шляхом подання в 10-ти денний термін з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і подачі після цього протягом 20 днів апеляційної скарги.
Заочне рішення може бути переглянуте судом, що його ухвалив, за письмовою заявою відповідача, поданою протягом десяти днів з дня отримання його копії.
У разі залишення заяви про перегляд заочного рішення без задоволення заочне рішення може бути оскаржене відповідачем в апеляційному порядку.
Головуючий : суддя