Справа №2-206/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 квітня 2007 року Рожищенський районний суд Волинської
області в складі:
головуючого - судді Кирилюк В.Ф.
при секретарі - Б"ялій І.В.
з участю позивачки - ОСОБА_1
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Рожище цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про виселення з житлового будинку без надання іншого жилого приміщення,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка ОСОБА_1 звернулась в суд з позовом до ОСОБА_2 про виселення з житлового будинку без надання іншого жилого приміщення.
В обґрунтування своїх вимог вказує, що є власником житлового будинку в АДРЕСА_1. Відповідач проживає в будинку за вказаною адресою як колишній чоловік, розірвання шлюбу з яким в органах РАЦС зареєстроване 16.11.2000 року.
Покликаючись на те, що відповідач систематично порушує правила співжиття, а саме: вчиняє насильство щодо неї, що робить неможливим проживання із ним в одному будинку, просить виселити його з АДРЕСА_1без надання іншого жилого приміщення.
В судовому засіданні позивачка заявлені вимоги підтримала з підстав, зазначених в позовній заяві і просить задовольнити їх та стягнути з відповідача понесені нею судові витрати.
Відповідач в судове засідання не з"явився, хоч належним чином був повідомлений про час та місце розгляду справи. Про причини
неявки в судове засідання не повідомившому суд ухвалив провести заочний розгляд справи.
Заслухавши пояснення позивачки, свідків, з'ясувавши обставини справи та перевіривши їх доказами, суд приходить до висновку, що позов підлягає до задоволення.
З пояснень позивачки, матеріалів справи судом встановленого позивачка ОСОБА_1 є власником 1/2 частини АДРЕСА_1Рожищенського району (а.с.4).
Відповідач проживає в будинку, як колишній чоловік позивачки та не зареєстрований в ньому (а.с.6,7).
Про те, що відповідач ОСОБА_2 систематично порушує правила співжиття і до нього були застосовані заходи запобігання і громадського впливу, які виявились безрезультатними стверджується, крім пояснень позивачки, показаннями свідків ОСОБА_3, ОСОБА_4 та оглянутими в судовому засідання відмовними матеріалами Рожищенського РВ УМВС України у Волинській області №165 за 2004 рік, №427 за 2005 рік та №202 за 2006 рік.
З пояснень позивачки, матеріалав справи судом встановленого позивачка в 2007 році зверталась в Рожищенський РВ УМВС України у Волинській області з заявою про нанесення їй відповідачем тілесних ушкоджень (а.с.26).
Згідно ст.116 ЖК України якщо наймач, члени його сім"ї або інші особи систематичним порушенням правил співжиття роблять неможливим для інших проживання із ними в одній квартирі чи в одному будинку, а заходи запобігання і громадського впливу виявились безрезультатними ,виселення винних на вимогу наймодавця або інших заінтересованих осіб провадиться без надання іншого жилого приміщення.
На основі викладеного суд приходить до висновку, що позов слід задовольнити і виселити відповідача ОСОБА_2 з житлового АДРЕСА_1Рожищенського району в зв"язку з систематичним порушенням правил співжиття ,що робить неможливим для інших проживання із ним в одному будинку.
Суд приходить до висновку також, що на підставі ст.88 ЦПК України з відповідача в користь позивачки слід стягнути понесені нею судові витрати в сумі 16 грн. (а.с.2,3).
На підставі ст.ст.116,157 ЖК України, керуючись ст.ст. 10,60,209,212,215,218,224, 226 ЦПК України , суд,-
ВИРІШИВ:
Позов ОСОБА_1до ОСОБА_2про виселення з житлового будинку без надання іншого жилого приміщення задовольнити.
Виселити ОСОБА_2з житлового АДРЕСА_1Рожищенського району без надання іншого жилого приміщення.
Стягнути з ОСОБА_2в користь ОСОБА_116 (шістнадцять) грн. сплачених судових витрат. Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Волинської області через Рожищенський районний суд шляхом подання заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та апеляційної скарги протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви на апеляційне оскарження, якщо заяву на апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк встановлений ст.294 КПК України, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про перегляд заочного рішення може бути подано протягом десяти днів з дня отримання його копії.