Судове рішення #13662353

                                                                                                                 Справа № 2-282/11

УХВАЛА

28 лютого 2011 р.                                                                                          м. Бахчисарай

Бахчисарайський районний суд Автономної Республіки Крим в складі:  

судді                                    Лягіной О.В.

при секретарі                      Поліщук Н.В.,

розглянувши у відкритому  судовому засіданні в залі суду в м. Бахчисарай позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини,

ВСТАНОВИВ:

              Позивач звернулася до суду з позовом до відповідача про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

          2 лютого 2011 року від позивача до суду надійшла заява, у якій вона відмовилась від позову та просила закрити провадження у справі.

          Відповідно до ст.174 ЦПК України позивач може відмовитися від позову протягом усього часу судового розгляду. У разі відмови позивача від позову суд постановляє ухвалу про закриття провадження у справі.

              Згідно з ч.2 ст.174, ч.3 ст.206 ЦПК України позивач попереджена про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вона не зможе повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет, і з тих самих підстав.

            За таких обставин, суд вважає, що  відмова від позову не порушує прав та інтересів осіб, які беруть участь у справі, у зв’язку з чим, відмову  слід прийняти, а провадження у справі підлягає закриттю.

            На підставі викладеного, керуючись п.3 ч.1 ст. 205, ст. 206 ЦПК України, суд

                                                          У Х В А Л И В:

             Прийняти відмову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини.

            Провадження у справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини - закрити.      

            Ухвалу може бути оскаржено в Апеляційний суд Автономної Республіки Крим через Бахчисарайський районний суд шляхом подання протягом 5 днів з дня проголошення ухвали апеляційної скарги.

 Суддя:


  • Номер: 2/1303/282/2011
  • Опис: про стягнення заборгованості за договором позики
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-282/2011
  • Суд: Буський районний суд Львівської області
  • Суддя: Лягіна О.В.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.02.2011
  • Дата етапу: 10.05.2011
  • Номер: 2/185/11
  • Опис: про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-282/2011
  • Суд: Деражнянський районний суд Хмельницької області
  • Суддя: Лягіна О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.02.2011
  • Дата етапу: 11.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація