Судове рішення #13671314

Справа № 2-538/11

Р І Ш Е Н Н Я  

іменем України

23 лютого 2011 року Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, у складі:

головуючого –судді Щеняєвої І.Б.,

при секретарі –Коваленко Н.В.,

за участю: представника позивача –Кравцова Г.Є.,

             відповідача –ОСОБА_2,

розглянувши у відкритому судовому засіданні, в залі суду, в м. Кривому Розі, цивільну справу за позовом  АКБ «Форум»в особі Криворізької філії до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення пені, штрафу,суми простроченої заборгованості за кредитом, нарахованих та несплачених процентів за користування кредитними коштами та зустрічний позов ОСОБА_2 до АКБ «Форум»в особі Криворізької філії про визнання кредитного договору недійсним, суд, -

в  с  т  а  н  о  в  и  в:

Позивач звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення пені, штрафу,суми простроченої заборгованості за кредитом, нарахованих та несплачених процентів за користування кредитними коштами, з якого вбачається,  що 18.04.2008 року між АКБ «Форум» в особі Криворізької філії та ОСОБА_2, укладено кредитний договір № 0136/08/05-KЕe, відповідно до якого ОСОБА_2  отримав кредит в розмірі 7300,00  доларів США, на поточні потреби, строком до 16.04.2010 року, зі сплатою процентів за користування кредитними коштами в розмірі 22 % річних.

В забезпечення зобов’язань за вказаним кредитним договором: між АКБ «Форум»в особі Криворізької філії та ОСОБА_3 було укладено договір поруки № 0136-Ре1 від 18.04.2008 року, відповідно до якого ОСОБА_3 зобов’язалась відповідати по кредитному договору № 0136/08/05-KЕe як солідарний боржник.  

У зв’язку з невиконанням боржником своїх зобов’язань виникла заборгованість в сумі 4564,80 доларів США, що станом на 06.10.2009 року,у гривневому еквіваленті, складає 36564,05 грн.

ОСОБА_2 звернувся в суд з зустрічним позовом  до АКБ «Форум»в особі Криворізької філії про визнання кредитного договору недійсним, з якого вбачається, що 18.04.2008 року між  ним та АКБ «Форум»в особі Криворізької філії, укладено кредитний договір № 0136/08/05-KЕe, відповідно до якого він  отримав кредит в розмірі 7300,00  доларів США, на поточні потреби, строком до 16.04.2010 року, зі сплатою процентів за користування кредитними коштами в розмірі 22 % річних.  Статтею 3 Закону України «Про платіжні системи та переведення коштів в Україні»чітко визначено, що гривня, як грошова одиниця, є єдиним законним засобом платежу. У відповідності до п. г ч. 4  ст. 5 Декрету Кабінету міністрів України «Про систему валютного регулювання та валютного контролю»застосування кредитування в іноземній валюті на території України потребує індивідуальної ліцензії.  Відсутність у відповідача такою ліцензії  при укладанні кредитного договору є порушенням норм закону, у зв’язку  з чим ОСОБА_2 звернувся в суду з позовом про визнання кредитного договору недійсним.

Ухвалою суду від 23.02.2011 року позивача АКБ «Форум»замінено на правонаступника ПАТ «Банк Форум».

У судовому засіданні представник позивача –Кравцов Г.Є., підтримав позовну заяву, просив стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь АКБ «Форум»в особі Криворізької філії заборгованість за кредитним договором № 0136/08/05-KЕe від 18.04.2008 року в сумі 4564,80 доларів США, що станом на 06.10.2009 року,у гривневому еквіваленті, складає 36564,05 грн., сплачені судові витрати в розмірі 365 грн. 64 та витрати на інформаційно-технічне забезпечення розгляду справи в сумі 120 грн. В задоволенні  зустрічного позову просив відмовити посилаючись на те, що ст. 192 ЦК України, передбачено, що законним платіжним засобом, обов’язковим до приймання за номінальною вартістю на всій території України, є грошова одиниця України –гривня. Іноземна валюта може використовуватися на території України у випадках і в порядку, встановлених законом. Згідно ст. 11 Декрету Кабінету міністрів України «Про систему валютного регулювання та валютного контролю»від 19.02.1993 року, Національний Банк України видає ліцензії на здійснення валютних операції. Пунктом 1.5. Положення про порядок видачі Національним банком України індивідуальних ліцензій на використання іноземної валюти на території України  як засобу платежу, передбачено, що якщо ініціатором або отримувачем за валютною операцією є уповноважений банк, використання іноземної валюти як засобу платежу, дозволяється без ліцензії. Згідно з положенням встановлено, що сплата відповідачем процентів банку за користування кредитними коштами в валюті, не вимагає наявності у відповідача індивідуальної ліцензії. Стаття 47 Закону України «Про банк та банківську діяльність»міститься перелік банківських операції, які дозволяється здійснювати банкам, в тому числі на підставі банківської  ліцензії.  До них також належать кредитні операції, зокрема, розміщення залучених коштів від свого імені, на власний ризик. ПАТ «БАНК ФОРУМ» має банківську ліцензію та письмовий дозвіл на здійснення операцій з надання кредитів в іноземній валюті.  

Відповідач ОСОБА_2 у судовому засіданні не визнав позовні вимоги АКБ «ФОРУМ», просив відмовити в їх задоволенні. Зустрічний позов підтримав в повному обсязі, просив його задовольнити, посилаючись на відсутність у банку індивідуальної ліцензії НБУ для кредитування в іноземній валюті.

Відповідачка ОСОБА_3 до судового засідання не з’явилась, про час та місце слухання справи повідомлялась належним чином,  про що свідчать поштові повідомлення. Про причини неявки відповідачки суд не має відомостей.

Вислухавши представника позивача, відповідача, дослідивши матеріали справи, суд встановив, що 18.04.2008 року між АКБ «Форум»в особі Криворізької філії та ОСОБА_2, укладено кредитний договір № 0136/08/05-KЕe, відповідно до якого ОСОБА_2  отримав кредит в розмірі 7300,00  доларів США, на поточні потреби, строком до 16.04.2010 року, зі сплатою процентів за користування кредитними коштами в розмірі 22 % річних.

В забезпечення зобов’язань за вказаним кредитним договором: між АКБ «Форум»в особі Криворізької філії та ОСОБА_3 було укладено договір поруки № 0136-Ре1 від 18.04.2008 року, відповідно до якого ОСОБА_3 зобов’язалась відповідати по кредитному договору № 0136/08/05-KЕe як солідарний боржник.  

У зв’язку з невиконанням боржником своїх зобов’язань за кредитним договором № 0136/08/05-KЕe від 18.04.2008 року, виникла заборгованість в сумі 4564,80 доларів США, що станом на 06.10.2009 року,у гривневому еквіваленті, складає 36564,05 грн., з яких: сума основного боргу –  1118,12 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 8956,14 грн.; нараховані та прострочені проценти за користування кредитними коштами –225,25 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 1804,25 грн.; пеня –276,66 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 2216,05 грн.; штраф в сумі 484,37 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 3879,80 грн. та дострокового повернення кредитних коштів в сумі 2460,40 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 19707,80 грн. В зв'язку з невиконанням боржником своїх зобов’язань за кредитним договором № 0136/08/05-KЕe від 18.04.2008 року, позивачем направлялась боржнику ОСОБА_2 претензія від 24.03.2009 року, рекомендованою поштою, а поручителю ОСОБА_3 повідомлення про сплату простроченої боржником заборгованості від 24.03.2009 р., яке також направлялось рекомендованою поштою та вручено 01.04.2009 року.

Довідкою КФ АКБ «Форум»про курс долара США станом на 06.10.2009 року встановлено курс долара до гривні 801, 0000.

Національним Банком України видана 03.12.2001 року банківська ліцензія №62 та   №62-1 на право здійснювати банківські операції, визначені ч.1 та пунктами 1-4, 5-11 частини 2 статті 47 ЗУ «Про банки та банківську діяльність». Крім того, суду надано копію Дозволу на здійснення банківських та інших операцій Криворізькою філією АКБ «Форум»від 04.08.2006 року, погоджений з Начальником управління НБУ в Дніпропетровській області, яким передбачено право філії на здійснення операцій з валютними цінностями (п.10), ведення рахунків клієнтів (резидентів та нерезидентів) в іноземній валюті (п.10.2).

Суд, повно і всебічно з’ясувавши обставини адміністративної справи, дослідивши надані позивачем докази, досліджені в судовому засіданні, дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позову АКБ «Форум»в особі Криворізької філії, мотивуючи своє рішення наступним чином.

Відповідно до положень  ст.ст. 525,526 ЦК України, зобов’язання повинні виконуватись належним чином відповідно до умов договору та вимог Кодексу, інших актів цивільного законодавства, одностороння відмова від зобов’язання або одностороння зміна його умов не допускається.  

На підставі ч. 1 ст. 543 ЦК України, у разі солідарного обов'язку боржників (солідарних боржників) кредитор має право вимагати виконання обов'язку частково або в повному обсязі як від усіх боржників разом, так і від будь-кого з них окремо

Згідно ч.2 ст.1050  ЦК України якщо договором встановлений обов’язок позичальника повернути позику  частинами, то в разі простроченої повернення чергової частини позикодавець має право вимагати дострокового повернення частини позики, що залишилися, та сплати процентів, належить йому.

Таким чином, суд вважає за необхідне задовольнити позовні вимоги і стягнути солідарно з відповідачів  заборгованість за кредитним договором № 0136/08/05-KЕe від 18.04.2008 року в сумі 4564,80 доларів США, що в гривневому еквіваленті, складає 36564,05 грн.

Відповідно до ст.88 Цивільно-процесуального кодексу України, з відповідачів належить стягнути також судові витрати по справі в розмірі 365 грн. 64 коп. та витрати на технічне забезпечення процесу в розмірі 120 гривень.

Суд вважає за необхідне відмовити в задоволенні зустрічного позову, оскільки, відповідно до ч. 1 ст. 1054 ЦК України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. Позичальник прийняв умови договору, отримуючи кредит в іноземній валюті, взяв на себе зобов’язання повернути його у тій самій валюті, у якій було отримано кредит. Відповідно до ст.627 ЦК України, сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору. Договір є обов’язковим для виконання сторонами (ст.629 ЦК). Позивачем було отримано кредитні кошти у валюті США відповідно до укладеного кредитного договору, підписання договору свідчить про наявність волевиявлення позивача в момент укладання правочину. Відсутність індивідуальної ліцензії банку для здійснення валютного кредитування  не є підставою для визнання недійсним кредитного договору оскільки позивачем надано суду копію банківської ліцензії, яка надає банку право здійснювати валютні операції та копію дозволу про право вчинення даних операції Криворізькою філією банку. Таким чином, не можна вважати правомірною вимогу позивача за зустрічним позовом про визнання недійсним кредитного договору на підставах, зазначених в позові, відповідно, відсутні правові підстави застосувати двосторонню реституцію.

У зв'язку з відмовою в задоволенні зустрічного позову судові витрати суд покладає на позивача ОСОБА_2

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 525,526,543,546,548,553,554,610-612,1054,1055 ЦК України,  ст.ст. 88 , 169, 209,  212,  214  ЦПК України, суд, -                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

в  и  р  і  ш  и  в:

Позов АКБ «Форум»в особі Криворізької філії до ОСОБА_2, ОСОБА_3 про стягнення пені, штрафу,суми простроченої заборгованості за кредитом, нарахованих та несплачених процентів за користування кредитними коштами - задовольнити повністю.

Стягнути солідарно з ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь АКБ «Форум»в особі Криворізької філії заборгованість за кредитним договором № 0280/08/05-KЕe від 11.07.2008 року в сумі 60147 (шістдесят тисяч сто сорок сім) грн. 75  коп.

Стягнути солідарно ОСОБА_2, ОСОБА_3 на користь АКБ «Форум»в особі Криворізької філії, судові витрати на пов’язані з оплатою державного  мита в розмірі 601 гривню 47 коп. та  витрати на інформаційно-технічне забезпечення процесу в розмірі 30 грн.

В задоволенні зустрічного  позову ОСОБА_2 до АКБ «Форум»в особі Криворізької філії про визнання кредитного договору недійсним - відмовити.

 

Апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення до Дніпропетровського апеляційного суду через Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу.




Суддя                                                                      І.Б. Щеняєва






  • Номер: 6/335/427/2015
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Орджонікідзевський районний суд м. Запоріжжя
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.06.2015
  • Дата етапу: 24.06.2015
  • Номер: 6/214/155/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Саксаганський районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.06.2015
  • Дата етапу: 25.06.2015
  • Номер: 6/176/37/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Жовтоводський міський суд Дніпропетровської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.08.2015
  • Дата етапу: 18.09.2015
  • Номер: 6/204/27/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Залишено без змін
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.01.2016
  • Дата етапу: 11.04.2016
  • Номер: 6/464/200/16
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Сихівський районний суд м. Львова
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: залишено без розгляду
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.11.2016
  • Дата етапу: 25.11.2016
  • Номер: 22-ц/783/7283/17
  • Опис: Заява Перетта Констанцо про роз"яснення рішення
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Апеляційний суд Львівської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: позов (заяву, скаргу) задоволено; Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення ухвали без змін
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.12.2017
  • Дата етапу: 03.04.2018
  • Номер: 6/717/16/21
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Кельменецький районний суд Чернівецької області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.05.2021
  • Дата етапу: 17.05.2021
  • Номер: 22-ц/803/11034/21
  • Опис: на бездіяльність державного виконавця
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Дніпровський апеляційний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.12.2021
  • Дата етапу: 06.12.2021
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 61-4988 ск 22 (розгляд 61-4988 ск 22)
  • Опис: про визнання бездіяльності неправомірною, зобов`язання вчинити дії
  • Тип справи: Надійшла касаційна скарга
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Касаційний цивільний суд
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: Відмовлено у відкритті, кас. скарга необгрунтована
  • Етап діла:
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.06.2022
  • Дата етапу: 21.06.2022
  • Номер: 6/504/5/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Комінтернівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: заяву (подання, клопотання, скаргу) повернуто
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.05.2014
  • Дата етапу: 02.01.2023
  • Номер: 2/1314/2027/11
  • Опис: про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування за заповітом
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Мостиський районний суд Львівської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 17.11.2011
  • Дата етапу: 28.11.2011
  • Номер:
  • Опис: про стягнення аліментів
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Арцизький районний суд Одеської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 31.03.2011
  • Дата етапу: 02.06.2011
  • Номер:
  • Опис: про стягнення аліментів
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Сихівський районний суд м. Львова
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: заяву задоволено повністю
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.01.2011
  • Дата етапу: 23.03.2011
  • Номер: 2/146/10/13
  • Опис: Про витребування з незаконного володіння земельної ділянки та скасування державної реєстрації
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Томашпільський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи: залишено без розгляду
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.09.2011
  • Дата етапу: 14.03.2013
  • Номер:
  • Опис: про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Лубенський міськрайонний суд Полтавської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.03.2011
  • Дата етапу: 31.03.2011
  • Номер: 2/1716/4112/11
  • Опис: про визнання недійсним договору дарування та визнання права власності на спадкове майно
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Повернуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 27.09.2010
  • Дата етапу: 25.08.2011
  • Номер: 2/114/11
  • Опис: про стягнення заборгвоаності за кредитним договором та звернення стягнення на предмет застави
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-538/11
  • Суд: Берегівський районний суд Закарпатської області
  • Суддя: Щеняєва І. Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.06.2011
  • Дата етапу: 08.07.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація