Судове рішення #1369577
АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 22-586/07                                                  Головуючий у 1-й інстанції:

Каракуша С.М. Суддя-доповідач: Мануйлов Ю.С.

 

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

19 квітня 2007 року                                                                                         м. Запоріжжя

  Колегія суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області у складі:

Головуючого:   Савченко О.B.

суддів:                             Мануйлова Ю.С.

Гончара О.С.. при секретарі:     Тахтаул О.М.

розглянувши у відкритому судовохму засіданні питання про виправлення арифметичних помилок і описок в рішенні колегії суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області від 29 березня 2007 року по справі за апеляційного скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 20 грудня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики , -

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Рішенням колегії суддів судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області від 29 березня 2007 р. рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 20 грудня  2006 p., постановлене по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики в частині часткового задоволення позовних вимог ОСОБА_1 про стягнення боргу за договором позики скасовано і в цій частині ухвалено нове рішення наступного змісту : « Позов ОСОБА_1 задовольнити частково. Стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 борг за договором позики у сумі 13635 грн.

В решті позовних вимог відмовити.

Стягнути з ОСОБА_3 на користь ОСОБА_1 судовий збір у сумі 136 грн. 35 коп.»

В іншій частині рішення суду залишити без змін.

ОСОБА_1 звернулась з заявою про виправлення арифметичних помилок у вказаному рішенні.

При цьому вказала, що в мотивувальній частині рішення апеляційного суду вказано наступне : »3 розписки ОСОБА_3 (а.с.6) вбачається, що ОСОБА_3 зобов'язалась повернути гроші ОСОБА_1, починаючи з січня місяця по 10 дол. США щомісячно, до січня 2007 p., а залишкову суму боргу зобов'язалась віддавати по мірі можливості. Разом з тим, з тексту боргової розписки вбачається, що сума, яку ОСОБА_3 зобов'язалась повернути ОСОБА_1 за вказаний період становить 100 дол. США.

Сторони, належним чином повідомлені про час і місце судового засідання, в судове засідання не з'явилися. їх неявка не пеоешколжає оозглялові питання ото внесення

 

 2

 

Вивчивши матеріали справи, колегія суддів вважає, що зазначені арифметичні помилки підлягають частковому виправленню з наступних підстав.

Відповідно до ст.219 ЦПК України суд може виправити допущені в судовому рішенні описки чи арифметичні помилки.

Зі змісту боргової розписки (а.с.6) вбачається, ОСОБА_3 зобов'язалась віддати гроші ОСОБА_1 з січня місяця 2006 року, по 100 дол. США в місяць, до січня 2007р. Залишкову суму боргу зобов'язалась віддавати по мірі можливості.

В тексті мотивувальної частини рішення апеляційного суду від 29 березня 2007 р. відсутня цифра і слово «2006 року» і замість цифри »100» вказана цифра «10».

Тобто, в рішенні апеляційного суду допущені арифметичні помилки і описка.

Оскільки зазначені арифметичні помилки і описка за змістом та по суті не змінюють ухвалене 29 березня 2007 року рішення суду, то вони підлягають виправленню.

Керуючись ст.219 ЦПК України, колегія суддів,

 

УХВАЛИЛА:

 

Виправити арифметичні помилки і описку, допущені в мотивувальній частині рішення колегії судців судової палати з цивільних справ апеляційного суду Запорізької області від 29 березня 2007 року за апеляційною скаргою ОСОБА_1, ОСОБА_2 на рішення Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 20 грудня 2006 року по справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення суми боргу за договором позики.

Вважати правильним, що ОСОБА_3 зобов'язалась віддати гроші ОСОБА_1 з січня місяця 2006 року, по 100 дол. США в місяць, до січня 2007р. Залишкову суму боргу зобов'язалась віддавати по мірі можливості.

Ухвала набирає законної сили з моменту її проголошення, проте, може бути оскаржена в касаційному порядку протягом двох місяців шляхом подачі скарги безпосередньо до Верховного Суду України.,

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація