Справа № 0907/2-3974/11 року
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
24 січня 2011 року Івано-Франківський міський суд, Івано-Франківської області в складі: головуючого - судді Островського Л.Є.
секретаря Уєвич Р.Б.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Івано-Франківську справу за позовом ОСОБА_1 до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про спонукання у виконанні зобов”язань щодо забезпечення житлом, суд, -
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернулась із позовом до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про спонукання у виконанні зобов”язань щодо забезпечення житлом.
В судовому засіданні позивач позов підтримала і пояснила, що вона разом із своїми дочками, онуком та зятем проживають у квартирі по АДРЕСА_1. З 24.03.1995 року вона знаходиться на першочерговій черзі черзі на отримання житла, як одинока мати. У зв”язку із негативною поведінкою свого зятя вона не може проживати у своїй квартирі, а тому просить негайно забезпечити її житлом —однокімнатною квартирою. Просила позов задоволити.
Представник відповідача Івано-Франківського МВК заперечив проти задоволення позовних вимог, мотивуючи тим, що позивачка станом на 19.10.2009 року перебуває на загальній черзі під № 3756, а в списках першочергової під № 1491 складом сім”ї 3 особи.
Просить в позові відмовити.
Вислухавши сторін, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в задоволенні позову слід відмовити з таких підстав.
В судовому засіданні встановлено, що ОСОБА_1 разом із своїми дочками, онуком та зятем проживають у квартирі по АДРЕСА_1.
Згідно представленої довідки відділу обліку та розподілу житла Івано-Франківського МВК від 19.10.2009 року № 17-11\190 ОСОБА_1 перебуває на загальній черзі під № 3756, а в списках першочергової під № 1491 складом сім”ї 3 особи, як одинока мати.
Відповідно до вимог ст. 43 ЖК України, п.п. 37, 38 Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень –житлові приміщення надаються в порядку черги. Черговість надання жилих приміщень визначається за часом взяття на облік (включення до списків осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень).
Таким чином у випадку негайного надання житла ОСОБА_1 порушуються житлові права громадян, які перебувають на першочерговій черзі перед позивачем по справі.
На підставі ст. 43 ЖК України, п.п. 37, 38 «Правил обліку громадян, які потребують покращення житлових умов та надання їм житлових приміщень»та керуючись ст.ст. 215-218 ЦПК України, суд,
В И Р І Ш И В :
В задоволенні позовних вимог ОСОБА_1 до виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради про спонукання у виконанні зобов”язань щодо забезпечення житлом –відмовити.
На дане рішення може бути внесено апеляцію до Івано-Франківського апеляційного суду через міський суд протягом десяти днів.
Суддя: Островський Л.Є.