Справа 3/0913/183/11
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 березня 2011 року смт.Рожнятів
Суддя Рожнятівського районного суду Івано-Франківської області Бейко А.М., розглянувши матеріали, які надійшли від начальника ВДАІ по обслуговуванню Рожнятівського району, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя АДРЕСА_1, непрацюючого, громадянина України, за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУ п АП, -
В С Т А Н О В И В :
23 лютого 2011 року приблизно о 21 годині 00 хвилин у с. Ілемня, Рожнятівського району ОСОБА_1, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, керував по дорученню транспортним засобом марки «Шкода Октавія», реєстраційний номер НОМЕР_1, внаслідок чого порушив п. 2.9 ПДР.
ОСОБА_1 у судовому засіданні свою вину визнав повністю та щиро розкаявся. Крім повного визнання ним своєї винуватості, його вина у вчиненні даного правопорушення повністю доказана протоколом про адміністративне правопорушення АТ1 № 090006 від 23 лютого 2011 року.
Застосовуючи стягнення, враховую характер вчиненого правопорушення та особу яка притягується до адміністративної відповідальності, її майновий стан та обставини, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність. Враховую, те що ОСОБА_1, позитивно характеризується за місцем проживання, проживає в тяжких матеріально-побутових умовах.
Керуючись ст.ст. 279 –284, 294 КпАП України,-
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУ п АП та застосувати до нього адміністративне стягнення –громадські роботи строком на 50 (п’ятдесят) годин.
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Апеляційного суду Івано-Франківської області протягом десяти днів з дня винесення постанови через Рожнятівський районний суд.
Суддя :