Судове рішення #1373053
РІШЕННЯ

 

РІШЕННЯ

Справа № 2о-24.

Ім'ям  Украіни

16.04.2007 р.                                       смт.Доманівка

Доманівський районний суд Миколаївської області в складі:

Головуючого судді: Єгорової Н.І.,

при секретарі            : Маковецькій Л.А.,'

розглянувши у відкритому судовому засіданні смт. Доманівка цивільну справу за заявою ОСОБА_1, зацікавлена особа - Доманівське районне управління пенсійного фонду України, про встановлення належності правовстановлюючого документу,

встановив:

Заявниця ОСОБА_1 звернулася із заявою до суду про встановлення належності правовстановлюючого документу, мотивуючи свою заяву тим, що вона народилася ІНФОРМАЦІЯ_1 в с Передмістя Бучацького району Тернопільської області, про що свідчить свідоцтво про народження. В 1970 р. вона почала свою трудову діяльність в ПМК - 190, де їй в 1971 р. і було виписана трудова книжка. Незважаючи на те, що в свідоцтві про народження заявниця має ім'я «ОСОБА_1», її завжди називали ОСОБА_3, на це ім'я, без перевірки документів і було виписано трудову книжку. Коли заявниця почала готувати документи для призначення пенсії, виявилося , що вона не може підтвердити наявність трудового стажу, оскільки трудову книжку виписано на ім'я ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, хоча всі інші документи ( свідоцтво про народження дітей, про шлюб) видано на ім'я ОСОБА_1. Крім того на території Фрунзенської сільської ради ніколи не проживала ОСОБА_3, проживала лише ОСОБА_1, і саме ОСОБА_1 працювала в підприємстві та установах с. Фрунзе з 1971 р. по сьогоднішній день.

Невідповідність написання імені в паспорті та трудовій книжці позбавляє заявницю права на оформлення пенсії за віком, а оскільки внести зміни до трудової книжки в даний час неможливо в зв'язку з тим, що підприємство, де виписувалася трудова книжка на даний час вже не існує, а тому вона була змушена звернутися до суду із заявою про встановлення належності правовстановлюючого документу.

В судовому засіданні заявниця підтримала свою заяву, а представник зацікавленої особи не заперечував проти іі задоволення.

Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку що заява підлягає задоволенню із наступних підстав.

Із матеріалів справи вбачається, що ОСОБА_1народилася ІНФОРМАЦІЯ_1, про що свідчить свідоцтво про народження. Згідно свідоцтва про укладання шлюбу ОСОБА_1 отримала призвіще ОСОБА_4після одруження. З 1971р. ОСОБА_1 вступила у другий шлюб і отримала призвіще ОСОБА_5. Паспорт заявниця отримала на підставі свідоцтва про народження та свідоцтва про одруження на ім'я ОСОБА_1.

Із пояснень заявниці в судовому засіданні встановлено, що мати її називала ОСОБА_3 і тому всі односельчани звали її ОСОБА_3, що підтвердили свідки, допитані в судовому засіданні. При працевлаштуванні трудова книжка їй була виписана на ім'я ОСОБА_3, тобто так як її називали.

Відповідно до довідки Фрунзівської сільської ради Доманівського району, від 04.04.2007 року,   № 293,     на   території   сільської   ради згідно погосподарської книги №3

 

   особового рахунку № НОМЕР_1 зареєстрована і проживає в с.  Фрунзе Доманівського району ОСОБА_1ІНФОРМАЦІЯ_1народження, ОСОБА_3на території сільської ради не значиться.

Факт встановлення належності заявниці трудової книжки потрібно для оформлення пенсії. Таким  чином  в  судовому  засіданні  встановлено,  що  трудова книжка від 24.07.1971р. видана на ім'я ОСОБА_3належить заявниці, тобто ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.

Керуючись ст.ст. 256 п.6,257-259, 5,6, 8,10,11,60,209,212-219 ЦПК Украіни, суд:-

ВИРІШИВ:

Заяву задовольнити.

Встановити, що трудова книжка від 24.07.1971р. видана на ім'я ОСОБА_3 належить заявниці, тобто ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження.

Рішення суду набирає законної сили через 10/десять/ днів, якщо не буде подана заява про його оскарження.

Рішення суду може бути оскаржене в Апеляційний суд Миколаївської області через Доманівський районний суд відповідно до вимог ст.294 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація