Справа № 2-914,2007 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
16 квітня 2007 року Макарівський районний суд Київської
області в складі головуючого судді УСТИМЧУК М.Ю., при секретарі Лизі Л.М., розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні в залі суду смт.Макарів справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-
ВСТАНОВИВ:
Позивачка звернулась до суду з вказаним позовом , посилаючись на те, що з відповідачем по справі вона перебуває в зареєстрованому шлюбі з 12 червня 2004 року. Шлюб зареєстровано відділом РАЦС Макарівського районного управління юстиції Київської області, актовий запис № 29. Від шлюбу вони мають неповнолітнього сина ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження. Сімейне життя не склалося. В сім»ї постійно виникають конфлікти, які згодом привели до втрати взаємоповаги один до одного . Все це також негативно впливає на виховання їх неповнолітнього сина. Протягом останніх трьох місяців відповідач припив надавати матеріальну допомогу на утримання сина ОСОБА_3. Вважає, що збереження сім»ї неможливе, тому звернулась до суду з даним позовом. Спору з приводу спільного майна у них немає.
В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 свої позовні вимоги підтримала.
В судовому засіданні відповідач ОСОБА_2 позовні вимоги визнав.
Визнання відповідачем позову не суперечить закону і суд його приймає.
На підставі наведено та керуючись ст. ст. 110,112 СК України, ст. ст. 31,174,209, 215, 294ЦПКУкраїни,-
ВИРІШИВ:
Позовні вимоги ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1народження, та ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_2народження, зареєстрований 12 червня 2004 року відділом РАЦС Макарівського районного управління юстиції Київської області, запис акту №29, розірвати.
Стягнути з ОСОБА_2 на користь бюджету державне мито за отримане свідоцтво про розірвання шлюбу в органах РАЦС в сумі - 08 гривень 50 копійок, ОСОБА_1від сплати державного мита звільнена законом.
Неповнолітнього сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1народження, залишити на вихованні ОСОБА_1 до повноліття дитини.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду може бути подана протягом десяти днів з дня його проголошення. Апеляційна скарга подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Рішення суду набирає чинності відповідно до ст.223 ЦПК України.