Справа № 2-н-11/2011р.
У Х В А Л А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 січня 2011 року суддя Прилуцького міськрайонного суду Чернігівської області Галич А.І., розглянувши заяву Комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання»про повернення заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги, -
ВСТАНОВИВ:
Заявник звернувся до суду з заявою про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги 11.01.2011 року.
11.01.2011 року, до відкриття провадження по вказаній справі, до суду надійшла заява від заявника про повернення вказаної заяви, оскільки дана заява та додані до неї документи були помилково подані у двох примірниках.
Відповідно до п. 2 ч. 1 ст. 100 ЦПК України, суддя постановляє ухвалу про повернення заяви про видачу судового наказу у разі надходження до моменту відкриття провадження звернення заявника про таке повернення.
Таким чином, суд дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про можливість задоволення заявленого звернення.
На підставі наведеного, керуючись ст. 100 ч.1 п.2 ЦПК України, суд –
УХВАЛИВ:
Заяву Комунального підприємства «Прилукитепловодопостачання»про повернення заяви про видачу судового наказу про стягнення з ОСОБА_1 заборгованості за житлово-комунальні послуги –повернути заявнику.
Ухвалу остаточна та оскарженню не підлягає.
Головуючий: Галич А.І.