Судове рішення #13830716

Справа № 2-а-3424\2009р.

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

31 серпня 2009 року суддя Оболонського районного суду м. Києва Шевченко Л.В. розглянувши скаргу ОСОБА_1 на постанову по справі про адміністративне правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернувся до Оболонського районного суду м. Києва з скаргою на постанову інспектора УДПС ВДАІ Оболонського району прапорщика миліції Височанського В.Ф серія АА № 048584 від 16.08.2009 року про притягнення його до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

У відповідності до ст. ст. 288, 289 КпАП України, постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржено у встановлені строки, крім іншого, в районний у місті, міський чи міськрайонний суд, у порядку визначеному Кодексом адміністративного судочинства України, з особливостями, встановленими цим Кодексом.

Згідно ст. 18 КАС України місцевим загальним судам як адміністративним судам підсудні усі адміністративні справи з приводу рішень, дій чи бездіяльності суб"єктів владних повноважень у справах про притягнення до адміністративної відповідальності.

Статтею 104 КАС України передбачено право на звернення до адміністративного суду з адміністративним позовом має особа, яка вважає, що порушено її права, свободи чи інтереси у сфері публічно-правових відносин.

За ст. 105 КАС України адміністративний позов подається до адміністративного суду у формі письмової позовної заяви з чітким змістом.

При цьому у відповідності до ст. 106 КАС України, у позовній заяві зазначаються:

1) найменування адміністративного суду, до якого подається позовна заява;

1.   2)     ім"я (найменування) позивача, поштова адреса, а також номер засобу зв"язку, адреса електронної пошти, якщо такі є;

2.   3)     ім"я (найменування) відповідача, посада і місце служби посадової чи службової особи, поштова адреса, а також номер засобу зв"язку, адреса електронної пошти, якщо такі відомі;

3.   4)     зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обгрунтовує свої вимоги;

4.   5)     у разі необхідності-клопотання про звільнення від сплати судового збору; про звільнення від оплати правової допомоги і забезпечення надання правової допомоги, якщо відповідний орган відмовив особі у забезпеченні правової допомоги; про призначення судової експертизи; про витребування доказів; про виклик свідків тощо;

1.   6)     перелік документів та інших матеріалів, що додаються.

2. На підтвердження обставин, якими обгрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.

3. До позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів, документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

4.Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.

5.Якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім"я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв"язку, адреса електронної пошти, якщо такі є.

Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.

В порушення ст. ст. 105, 106 КАС України подана ОСОБА_1 до суду скарга не відповідає зазначеним вимогам.

За таких обставин скаргу слід залишити без руху, оскільки подача скарги Кодексом про адміністративне судочинство не передбачена.

На виконання зазначеної ухвали скаржник має надати до суду адміністративний позов з дотриманням вимог ст. 106 КАС України та з врахуванням вимог про усунення недоліків, викладених у зазначеній ухвалі.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 105, 106, 108 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Скаргу ОСОБА_1 залишити без руху.

Надати ОСОБА_1 строк для усунення вказаних недоліків до 10 вересня 2009 року.

У разі невиконання вимог ухвали в зазначений строк, скарга вважатиметься неподаною і буде повернута скаржнику зі всіма доданими до неї документами.

Заява про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції подається протягом п"яти днів з дня отримання копії ухвали, якщо сторона не була присутня в судовому засіданні.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація