Судове рішення #1384002
2-869/2007

2-869/2007

 

 

УХВАЛА

 

11 травня 2007 року Добропільський міськрайонний суд Донецької області в складі:

головуючого судді                                  Лаврушина О.М.

при секретарі                                           Верній М.Г.

розглянувши на попередньому судовому засіданні в м.Доброшлля цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ДП „Добропіллявугілля", третя особа Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань про видачу акта за формою Н -1,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суд з позовом до ДП „Добропіллявугілля", третя особа Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань про видачу акта за формою Н -1.

У судовому засіданні представник позивача звернулася з письмовою заявою, про залишення позову без розгляду.

Приймаючи до уваги, що відмовлення від позовних вимог не суперечить закону і не порушує законних прав і інтересів сторін, його варто прийняти.

Керуючись ст. 207 ЦПК України, суд

 

УХВАЛИВ:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 до ДП „Добропіллявугілля", третя особа Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань про видачу акта за формою Н - 1 залишити без розгляду.

На ухвалу може бути подана апеляція в Апеляційний суд Донецької області через Добропольський міськрайонний суд протягом десяти днів з моменту подачі заяви про апеляційне оскарження, яка може бути подана протягом п'яти днів з дня оголошення.

Надруковано в нарадчій кімнаті в одному екземплярі.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація