Судове рішення #13841510

                                                                          

Справа №  3-192/11  

                                                                          П О С Т А Н О В А

11.03.2011 року                                                                                                            м.Миколаїв

суддя Миколаївського районного суду Львівської області  Дем'яновський  Ю. Г.

розглянувши матеріали, які надійшли від Миколаївського РВ ГУМВС України у Львівській області    про притягнення до адміністративної відповідальності

    ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, українця, не працюючого, проживаючого в АДРЕСА_1  

                - за  ч.2 ст.173-2 КУпАП

в с т а н о в и в :

27 січня  2011 року близько 16-00 год. гр. ОСОБА_1 прийшов додому  у стані алкогольного сп’яніння та безпричинно почав чіплятися до своєї дружини гр. ОСОБА_2 та сина,   виражався в їх сторону  нецензурними словами, чим вчинив насильство в сім»ї.  

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, стверджується протоколом про адміністративне правопорушення, та іншими матеріалами адміністративної справи.                                

В зв’язку з тим, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.173-2 КУпАП, враховуючи особу правопорушника, характер вчиненого та матеріли адміністративної справи, вважаю, що до нього слід застосовувати адміністративне стягнення у вигляді штрафу.  

   Керуючись ст.ст.  283, 284 КУпАП  суддя,-

п о с т а н о в и в :

                                                  

ОСОБА_1, визнати винним у вчиненому адміністративному правопорушенні, передбаченого ч.2 ст. 173-2 КУпАП і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу розміром  85  (вісімдесят п’ять ) грн.в дохід держави.

    На постанову  може  бути подана апеляційна скарга, внесено протест прокурора  до апеляційного суду Львівської області  через Миколаївський районний суд Львівської області протягом  десяти  днів  з  моменту її  винесення.

                    Суддя:                                                                                   Дем'яновський  Ю. Г.



  • Номер:
  • Опис: Ловив рибу забороненим для любительського та спортивного рибальства знаряддям лову-мисиновою сіткою в забороненому для лову місці
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-192/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Дем'яновський Ю.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.01.2011
  • Дата етапу: 16.02.2011
  • Номер: 3/0418/2538/11
  • Опис: здійснював реалізацію піротехнічними виробами без відповідних документів
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-192/11
  • Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Дем'яновський Ю.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2011
  • Дата етапу: 01.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація