Судове рішення #13864514

Справа №: 0601/3-156/11

                                                       ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

        16 лютого 2011 року                                                                      м.Андрушівка

Суддя Андрушівського районного суду Житомирської області Брагін В.І., розглянувши матеріали, які надійшли з  Андрушівського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності                                                                                      

                                   ОСОБА_1,

                                   ІНФОРМАЦІЯ_1,         

                                   проживаючого: АДРЕСА_1

                                   не працюючого

за ст. 173-2 ч.2  КУпАП, -

                                                                    встановив:

           

04.02.2011 року о 09 год. 00 хв. ОСОБА_1 за місцем свого проживання вчинив психологічне насильство в сім’ї відносно своєї матері ОСОБА_2, а саме виражався до неї нецензурною лайкою.

Правопорушення скоєно повторно протягом року (раніше притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 ч.1 КУпАП від 31.03.2010 року, ст.173-2 ч.2 КУпАП від 08.09.2010 року).

Вину визнав повністю, вина підтверджується матеріалами справи.  

Керуючись ст.283, 284 КУпАП,  -


                                                                  постановив:

       

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173-2 ч.2 КУпАП та  призначити йому 5 (п’ять) діб адміністративного арешту.

Час відбуття рахувати з моменту затримання.

                

Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Житомирської області через Андрушівський районний суд на протязі десяти днів після її  проголошення, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження.

    


                Суддя:В. І. Брагін


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація