Справа № 2-2471/2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 грудня 2007 року Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області, в складі головуючого - судді Волошиної Н.Л., при секретарі Доненко Н.О., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Світловодську справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про визнання особи такою , що втратила право користування жилим приміщенням, -
Встановив:
Позивач звернулася до суду та просить визнати відповідачку та її неповнолітню доньку ОСОБА_3 такими, що втратили право користування жилим приміщенням квартири АДРЕСА_1 з підстав ст. 71, 72 ЖК УРСР.
В судовому засіданні позивач змінила підставу позову, просить визнати відповідачку та її неповнолітню доньку ОСОБА_3 такими, що втратили право користування жилим приміщенням квартири з підстав ст. 107 ЖК УРСР , при чому пояснила суду , що відповідачка є її донькою, а ОСОБА_3 - онукою, які виїхали на постійне місце проживання до м. Краснодара та являються громадянами Росії, однак залишилися зареєстрованими АДРЕСА_1.
Відповідач до суду не з”явилася, направила в адресу суду заяву, в якій просить розглядати справу без її участі та зазначила, що з позовними вимогами повністю згодна, оскільки вона та її донька ОСОБА_3 проживають у м. Краснодар та являються громадянами Росії.
Вислухавши пояснення позивачки, дослідивши письмові матеріали справи, суд прийшов до висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
В судовому засіданні встановлено, що квартира АДРЕСА_1 Кіровоградської області є комунальною власністю. В даній квартирі зареєстровані позивач, її дочка, син, онук, а також відповідач та ОСОБА_3 (а.с.5)
З пояснень позивачки вбачається, що відповідач та її донька за місцем реєстрації не проживають, так як переїхали на інше постійне місце проживання , а саме АДРЕСА_2. Дані обставини повністю підтверджуються письмовою заявою відповідачки.
У відповідності до положень ч. 2 ст. 107 ЖК, у разі вибуття наймача та членів його сім”ї на постійне місце проживання до іншого населеного пункту або в інше жиле приміщення в тому ж населеному пункті договір найму вважається розірваним з дні вибуття. Якщо з жилого приміщення вибуває не вся сім”я, то договір найму жилого приміщення не розривається, а член сім”ї, який вибув, втрачає право користування цим жилим приміщенням з дня вибуття.
Розглянувши справу у відповідності до вимог ст. 10, 11, 60 ЦПК України, суд вважає за необхідне позовні вимоги позивачки задовольнити.
На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 10, 11, 60, 174, 209, 213 - 215 ЦПК України, ст. 107 ЖК України , суд, -
Вирішив:
Позов задовольнити.
Визнати ОСОБА_2 та ОСОБА_3 такими, що втратили право користування жилим приміщенням АДРЕСА_1.
Дане рішення є підставою для зняття ОСОБА_2 та ОСОБА_3 з реєстраційного обліку АДРЕСА_1.
Рішення може бути оскаржено до апеляційного суду Кіровоградської області .
Заява про апеляційне оскарження може бути подана через Світловодський міськрайонний суд протягом 10 днів з моменту проголошення рішення, а апеляційна скарга - протягом 20 днів після подачі заяви про апеляційне оскарження, або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.
Суддя Н.Л.Волошина