Судове рішення #13910430

Справа № 3-224/11

                                      

                                                       ПОСТАНОВА

                                                  ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18.03.2011 року  Суддя Кіровоградського районного суду Кіровоградської області Сарап М.Б., розглянувши матеріали, які надійшли з Кіровоградського РВ ДАІ при УМВС України в області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1, не працюючого,

за  ч. 1 ст.130 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

          15.02.2011 року, о 10 год. 00 хв., ОСОБА_1, в с. Аджамка Кіровоградського  району та області по вулиці Леніна біля будинку 12, керував мопедом без державного реєстраційного номера, з явними ознаками алкогольного сп'яніння (запах алкоголя з порожнини рота), від проходження  медичного огляду на визначення стану алкогольного сп'яніння відмовився в присутності свідків. Таким чином, ОСОБА_1 порушив пункт 2.5 Правил дорожнього руху України.

          У відповідності до вимог ст.252 КУпАП, оцінюючи докази в їх сукупності, на підставі всебічного, повного та об'єктивного дослідження всіх обставин справи вважаю, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, так як він  керував транспортним засобом у стані алкогольного сп'яніння.  

          При накладенні адміністративного стягнення, відповідно до вимог ст.33 КУпАП, враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність за вчинене адміністративне правопорушення.

          Згідно ст.268 КУпАП справа розглядається у присутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності.

          ОСОБА_1 в судове засідання з'явився, вину визнав. Обставин, що пом'якшують та обтяжують його відповідальність, не встановлено.

          Керуючись   ст. ст. 268, 279, 280, 283, 284, 285 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

          ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.130 КУпАП і накласти адміністративне стягнення у вигляді позбавлення права керування транспортним засобом строком на один рік.

          Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Кіровоградської області, опротестована прокурором протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Суддя Кіровоградського районного суду

Кіровоградської області                                                                                         М.Б.Сарап

  • Номер:
  • Опис: висловлювався нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-224/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Сарап М.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.03.2011
  • Дата етапу: 25.06.2011
  • Номер:
  • Опис: На території Градизького селищного ринку продавав свіжу рибу без відповідних документів та сертифіката якості
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-224/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Сарап М.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.01.2011
  • Дата етапу: 16.02.2011
  • Номер: 3/1423/18236/11
  • Опис: Порушення правил використання об'єктів тваринного світу
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-224/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Сарап М.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.01.2011
  • Дата етапу: 22.03.2011
  • Номер: 3/0418/2570/11
  • Опис: здійснював торгівлю з рук в неустановчему місті
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-224/11
  • Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Сарап М.Б.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 18.01.2011
  • Дата етапу: 09.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація