Судове рішення #14040527

Яготинський районний суд Київської області


Справа №: 3-119/11


П О С Т А Н О В А


17 лютого 2011 року

суддя Яготинського районного суду Київської області Кисіль О.А. розглянувши матеріали, які надійшли від  Державної податкової інспекції в Яготинському районі  Київської області про  притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканки АДРЕСА_1 працюючої продавцем в СТ "Сузір"я",

за ст. 155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення

 

В С Т А Н О В И В:

           До Яготинського районного суду надійшов адміністративний матеріал у відношенні ОСОБА_1 за ст. 155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, з котрого вбачається, що 27 січня 2011 року Державною податковою інспекцією в Яготинському районі Київської області була проведена перевірка магазину, що знаходиться за адресою: с. Черняхівка, вул. Шевченка 2-а, Яготинського району Київської області.

В ході перевірки встановлено порушення встановленого порядку проведення розрахункових операцій по місцю здійснення торгівельної діяльності, а саме: встановлено факт реалізації товару без застосування РК та без видачі відповідного розрахункового документу;не забезпечено відповідність сум готівки на місці проведення розрахунку, сумі коштів які зазначені в РК видачі із початку робочого дня.

          Правопорушник вину визнала.

          Під час розгляду справи встановлено, що ОСОБА_1 порушила  п.1 п. 2 п.13 ст. 3 розділу 2 Закону України «Про застосування РРО в сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»№ 265/95-ВР від 06.07.1995 року, що підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення № 36 від     27 січня 2011 року.

          Враховуючи, що по справі зібрано достатньо доказів, які підтверджують вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст.155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративне правопорушення, її обґрунтовано притягнуто до адміністративної відповідальності.

          При накладенні адміністративного стягнення з урахуванням характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, вважаю, що стягнення у вигляді штрафу відповідає  вимогам ст. ст. 23,33 Кодексу України про адміністративні правопорушення і є домірним скоєному.

            Керуючись ст. 155-1 ч.1   Кодексу України про адміністративні правопорушення

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу на користь держави, стягнувши з неї 34 (тридцять чотири) гривні.

Постанова  може бути оскаржена до Апеляційного суду Київської області протягом 10 днів з дня її  винесення.

         СУДДЯ                                                                       Кисіль О.А.

  • Номер:
  • Опис: Висловлювався нецензурною лайкою в громадському місці, чим порушував громадський порядок і спокій громадян
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-119/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Кисіль О.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2011
  • Дата етапу: 01.02.2011
  • Номер: АП-119
  • Опис: Порушення порядку утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб і подання відомостей про виплачені доходи
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-119/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Кисіль О.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.12.2010
  • Дата етапу: 21.03.2011
  • Номер: 3-119/11
  • Опис: 24.03.2011р. о 19.40 год. в м. Вільногірську Дніпропетровської області , біля буд. 39 по вул.Леніна, н/л Лісовицький В.С. розпивав пиво в громадському місці.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-119/11
  • Суд: Вільногірський міський суд Дніпропетровської області
  • Суддя: Кисіль О.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 05.04.2011
  • Дата етапу: 13.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація