Судове рішення #14111576

                    

Справа № 2а-2429/08/0370 Головуючий у 1 інстанції:Мачульський В.В.

Провадження № 22-а/0390/66/11

Категорія:57 Доповідач: Бовчалюк З. А.

АПЕЛЯЦІЙНИЙ  СУД  ВОЛИНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

У Х В А Л А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

                                                            


09 березня 2011 року          місто Луцьк  


                                   

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ апеляційного суду Волинської області в складі:

головуючого - судді  Бовчалюк З. А.

суддів -  Здрилюк О.І., Веремчук Л.М.,

          при секретарі  - Гнепі П.М.,

розглянувши  у відкритому судовому засіданні в місті Луцьку питання про поновлення відповідачу строку апеляційного оскарження постанови Волинського окружного адміністративного суду від 12 лютого 2009 року в справі за позовом  ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському про визнання бездіяльності управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському щодо нарахування та виплати щомісячної державної соціальної допомоги протиправною, зобов’язання провести нарахування та виплату щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни,          

          

В С Т А Н О В И Л А :

Постановою Волинського окружного адміністративного суду від 12 лютого 2009 року позов ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському про визнання бездіяльності управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському щодо нарахування та виплати щомісячної державної соціальної допомоги протиправною, зобов’язання провести нарахування та виплату щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни задоволено частково.

Не погоджуючись із даним судовим рішенням, відповідач управління Пенсійного фонду України в місті Володимр-Волинському 05 серпня 2009 року подав апеляційну скаргу з пропуском строку апеляційного оскарження. Просить строк апеляційного оскарження поновити, вважаючи, що його пропущено з поважних причин, оскільки справа розглядалась в порядку письмового провадження, тобто, без їхньої участі, а копія судового рішення отримана ними тільки 22 липня 2009 року.

Колегія суддів приходить до висновку, що строк апеляційного оскарження слід поновити з наступних підстав.

Відповідно до ст. 186 КАС України заяву про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Заява про апеляційне оскарження чи апеляційна скарга, подані після закінчення строків, встановлених цією статтею, залишаються без розгляду, якщо апеляційний суд за заявою особи, яка їх подала, не знайде підстав для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

З матеріалів справи  вбачається, що справу розглянуто у відсутності представника відповідача, копія  судового рішення отримана відповідачем тільки 22 липня 2009, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.

За таких обставин причини пропущення строку апеляційного оскарження є поважними, а вказаний строк слід поновити.

          Керуючись ст. ст.. 102, 186 КАС України, колегія суддів

У Х В А Л И Л А :

 Клопотання відповідача задовольнити

         Поновити управлінню Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському  строк апеляційного оскарження постанови Волинського окружного адміністративного суду від 12 лютого 2009 року в справі за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському про визнання бездіяльності управління Пенсійного фонду України в місті Володимир-Волинському щодо нарахування та виплати щомісячної державної соціальної допомоги протиправною, зобов’язання провести нарахування та виплату щомісячної державної соціальної допомоги дитині війни.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий          

Судді

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація