Судове рішення #14127016

КІРОВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД м. ДОНЕЦЬКА

                                                                                                                                                        3-665-11                                                                                                                                          

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М      У К Р А Ї Н И

     22 березня  2011 р.                                                                                                          м. Донецьк

          

Суддя Кіровського районного суду м. Донецька Іванов О.Г., розглянувши матеріали у відношенні:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, працюючого директором ТОВ «Євро-Дон», що мешкає за адресою: АДРЕСА_1

за вчинення правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

17 січня 2011 року в результаті проведення співробітниками ДПІ Кіровського району м. Донецька планової виїзної документальної перевірки дотримання вимог податкового законодавства директором ТОВ «Євро-Дон» ОСОБА_1, встановлено: занижено податок на додану вартість на загальну суму 66711 грн.

В результаті чого директором ТОВ «Євро-Дон»,  порушено:

пп. 7.2.6 п.7.2, пп.7.4.5 п.7.4, пп.7.7.1, п7.7 ст. 7 Закону України „Про податок на додану вартість” № 168/97-ВР від 03.04.1997 р., в результаті чого занижено податок на додану вартість, що підлягає сплаті в бюджет в період з 01.01.2009р. по 30.06.2010р. на загальну суму 66711 грн.

Таким чином, ОСОБА_1  вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

Права особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, передбачені ст. 268 КУпАП та положення ст. 63 Конституції України правопорушнику роз’яснені, заяв та клопотань від нього не надійшло.

При розгляді адміністративної справи ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився, судом були здійснені всі заходи у встановленому законом порядку про його повідомлення про час та місце слухання справи. Правопорушник не надав суду клопотання про відкладення розгляду справи, у зв’язку з чим суд вважає можливим розглянути справу у відсутності правопорушника на основі даних, які були надані ДПІ у Кіровському районі м. Донецька.

Проаналізувавши обставини справи, оцінивши надані докази у їх сукупності, приходжу до висновку про наявність в діях ОСОБА_1 складу інкримінованого йому у вину правопорушення з наступних підстав.  

Винність ОСОБА_1 підтверджується:

- протоколом про адміністративне правопорушення серії АА № 026975 від 17.01.2011 року, складеного правомочною посадовою особою у встановленому законом порядку;

- актом про результати планової виїзної перевірки від 17.01.2011 р. № 59/23-2/30944567.

Таким чином, наданими матеріалами в повному обсязі доведена винність ОСОБА_1 в пору шенні порядку ведення податкового обліку, тобто у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1 КУпАП.

При обранні міри адміністративного стягнення враховуються обставини та характер правопорушення, ступінь провини правопорушника і дані про його особу.

         На підставі вищевикладеного, керуючись ст. 163-1 ч. 1 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 163-1  КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави у розмірі 85 гривень.

Постанова по справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена в Апеляційному суді Донецької області протягом  10 днів з дня винесення постанови.

Суддя:                                                                                          О.Г. Іванов


  • Номер: 3/416/6025/11
  • Опис: Протокол № 042183 від 14.05.11р. - неналежне виховання сина Андрія, 1995р.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-665/11
  • Суд: Інгулецький районний суд м. Кривого Рогу
  • Суддя: Іванов О.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.08.2011
  • Дата етапу: 05.09.2011
  • Номер: 3/0418/2966/11
  • Опис: Порушено закон"Про податок з доходві фізичних осіб"
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-665/11
  • Суд: Центральний районний суд міста Дніпра
  • Суддя: Іванов О.Г.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.03.2011
  • Дата етапу: 08.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація