Судове рішення #14162821

                                                                                          Справа №: 1-244/10

ВИРОК

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

        12 січня 2011 року                                                    м.Андрушівка

Андрушівський районний суд Житомирської області в складі :

головуючого судді -   Брагіна В.і.

при секретарі –       Лавренчук Л.М.

за участю прокурора – Прокопенко О.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Андрушівка кримінальну справу по обвинуваченню

ОСОБА_1,

ІНФОРМАЦІЯ_1,уродженця м.Херсон,

гр-на України,українця,з середньої-спеціальною освітою,не військовозобов’язаного,не

одруженого, проживаючого: АДРЕСА_1,не судимого,

за ст.185 ч.3 КК України,-

                                                                       встановив:

27 жовтня 2010 року,близько 16 години,ОСОБА_1,перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння,через незамкненні  вхідні двері,проник до приміщення № 2 Андрушівської школи мистецтв по вулиці Леніна 24 в м.Андрушівці Житомирської області,де рукою декілька раз потягнув за ручку дверей класу духових інструментів зачинених на врізний замок і в такий спосіб відчинивши їх,проник до цього класу,звідки таємно викрав кларнет, інвертарний № 10490106 з футляром вартістю 1219 гривень;кларнет, інвентарний  № 10490012 вартістю 83 гривні;кларнет,інвентарний № 10490013 вартістю 83 гривні;трубу БС,інвентарний № 10490392 з футляром вартістю 3000 гривень,а всього майна з урахуванням зносу на загальну суму 4385 гривень,яке належить Андрушівській школі мистецтв.Викраденим розпорядився як своїм особистим, привласнив його.

В судовому засіданні підсудний свою вину в інкримінованому йому злочині визнав повністю та пояснив,що 27 жовтня 2010 року,близько 15 години,в кафе «Святкове» випив четвертушку горілки.Дальше захотілося пограти на гітарі та він пішов до приміщення Андрушівської школи мистецтв, де раніше навчався. Зайшов до приміщення і там нікого не було. В коридорі потягнув за ручку дверей класу духової музики. Вони були зачинені на внутрішній замок. Тоді потягнув за ручку сильніше і вони відчинилися. Зайшов до класу і там попробував грати на фортепіано,контробаси. Дальше підійшов до шафи і зверху взяв гітару, але вона була без струн. За шафою дістав ще одну гітару, але вона також була без струн. Тоді відчинив двері шафи і там помітив футляр для музичних інструментів. У футлярі була труба. Дальше взяв  футляр з кларнетом. Ще два кларнети в розібраному стані поклав у футляр до труби. Взяв футлярі з музичними інструментами в руки, зачинив двері класу та вийшов.Далі на  таксі і  з музичними інструментами приїхав додому в с.Лісівку.Викрадені музичні інструменти мав намір використати для своїх потреб.

Крім повного визнання ОСОБА_1 своєї вини,його вина в інкримінованому йому злочині доведена дослідженими судом доказами :         

Протоколом огляду місця події від 27.10.2010 року, в ході якого  оглянуто приміщення № 2 Андрушівської школи мистецтв розташоване по вулиці Леніна 24 в м.Андрушівка Житомирської області.В ході якого було виявлено деформовані кріплення металевих шпінгалетів у верхній та нижній половині двухстворчатих дверей класу духової музики,відсутність у шафі труби БС, трьох кларнетів та двох  футлярів (ас.4-8).

Протоколом огляду місця події від 27.10.2010 року, в ході якого в Андрушівському РВ УМВС України в Житомирській області в службовому кабінеті № 14,у ОСОБА_1 виявлено та вилучено трубу БС,три кларнети, які упаковані у двох футлярах (а.с.9-10).

Протоколом огляду речових доказів від 05.11.2010 року, в ході якого оглянуто трубу БС,три кларнети, які упаковані у двох футлярах (а.с.19).         

Протоколом відтворення обстановки та обставин події від 12.11.2010 року з участю  ОСОБА_1,який детально розповів та показав як він  вчинив крадіжку музичних інструментів з приміщення №2 Андрушівської школи мистецтв у м.Андрушівці Житомирської області  (а.с.31-32).

Оцінивши вищенаведені докази в їх сукупності,суд прийшов до висновку,що таємно викравши майно Андрушівської школи мистецтв ОСОБА_1 скоїв  злочин,передбачений ст.185  ч.3  КК України за кваліфікуючими ознаками -  крадіжка,поєднана з проникненням в інше приміщення і вважає його вину в цьому доведеною.

Згідно ст.66 КК України обставиною, що пом’якшує покарання ОСОБА_1 є щире каяття у вчиненому злочині.

Згідно ст.67 КК України обставиною, що обтяжує покарання ОСОБА_1 є вчинення злочину особою, що перебуває у стані алкогольного сп’яніння.

Обираючи покарання підсудному,суд також враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину,який у відповідності з ст.12 КК України є тяжким,обставини що пом’якшують та обтяжують покарання підсудного,особу підсудного,який позитивно характеризуються по місцю проживання, добровільно відшкодував завданий збиток  і вважає за можливе  виправлення його і без  ізоляції  від  суспільства та з врахуванням конкретних обставин справи і особи підсудного у вигляді нижньої межі,передбаченої законом.

Цивільний позов не заявлено.Судових витрат не має.Речові докази:  трубу БС,три кларнети,у двох футлярах,які зберігаються у директора Андрушівської школи мистецтв ОСОБА_2,суд вважає необхідним повернути Андрушівської школи мистецтв.

Керуючись ст.ст.323,324 КПК України,суд,-

                                                                  засудив :

ОСОБА_1 ст.185 ч.3 КК України визнати винним і призначити йому покарання – три роки позбавлення волі.

Згідно ст.ст.75,76 КК України звільнити засудженого від відбування  покарання з іспитовим терміном – один рік.

Зобов??язати ОСОБА_1 не виїжджати за межі України без дозволу органів кримінально-виконавчої системи,повідомляти про зміну місця  проживання,періодично з`являтись для реєстрації до органів кримінально-виконавчої системи.

Запобіжний захід засудженому до набрання вироком чинності залишити попередній - підписку про невиїзд з постійного місця проживання.

Речові докази:  трубу БС,три кларнети,у двох футлярах,які зберігаються у директора Андрушівської школи мистецтв ОСОБА_2,повернути Андрушівської школи мистецтв.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Житомирської області через Андрушівський районний суд на протязі 15 діб з моменту його проголошення шляхом подачі апеляції.  

  

  


                Суддя:В. І. Брагін


          

  • Номер: 6/454/54/17
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 1-244/10
  • Суд: Сокальський районний суд Львівської області
  • Суддя: Брагін В. І.
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.06.2017
  • Дата етапу: 13.06.2017
  • Номер:
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-244/10
  • Суд: Ленінський районний суд м. Харкова
  • Суддя: Брагін В. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 13.01.2010
  • Дата етапу: 31.07.2015
  • Номер: 1-244/10
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-244/10
  • Суд: Ленінський районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Брагін В. І.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 20.01.2010
  • Дата етапу: 20.01.2010
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація