Доманівський районний суд Миколаївської області
Справа № 5-19/11
2009 р.
П О С Т А Н О В А
15.03.2011м. Доманівка
Доманівський районний суд Миколаївської області у складі:
головуючої судді Єгорова Н.І.,
при секретарі Маковецькій Л.А.,
за участі ст.пом. прокурора Бороденка С.А.,
інспектора КВІ Складенка І.А.,
засудженого ОСОБА_2,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду смт.Доманівка матеріали подання інспектора КВІ Доманівського району Складенка І.А. про звільнення від покарання на підставі ч.2 ст.165 КВК :
ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м.Миколаїв, українця, громадянина України, маючого неповну середню освіту, працюючого по найму, не одруженого, проживаючого в АДРЕСА_1, засудженого 25 травня 2009 р. вироком Доманівського районного суду Миколаївської області за ч.1 ст.162, ч.2 ст.189 КК України до 3 років позбавлення волі з випробувальним строком в 1 рік,
В С Т А Н О В И В:
25 травня 2009 р. ОСОБА_2 засуджений вироком Доманівського районного суду Миколаївської області за ч.1 ст.162, ч.2 ст.189 КК України до 3 років позбавлення волі з застосуванням ст.75 КК України звільнений від відбування покарання з випробувальним строком в 1 рік.
Інспектор КВІ Складенко І.А. звернувся до суду з поданням про звільнення ОСОБА_2 від подальшого відбування покарання в зв’язку із закінченням випробувального строку, який минув 25.05.2010 року.
Засуджений ОСОБА_2 в судовому засіданні просив звільнити його від подальшого відбування покарання в зв’язку зі сплином випробувального строку.
Ст.пом. прокурора Бороденко С.А. не заперечував проти звільнення ОСОБА_2 від відбуття покарання.
Вислухавши пояснення інспектора КВІ Доманівського району Складенка І.А., думку ст.пом.прокурора Бороденка С.А., засудженого ОСОБА_2, дослідивши письмові матеріали, суд вважає що подання підлягає задоволенню, а засуджений – звільненню від відбуття покарання з наступних підстав.
ОСОБА_2 засуджений за вчинення злочинів, передбачених ч.1ст.162, ч.2 ст.189 КК України, до 3 років позбавлення волі, на підставі ст.75 КК України був звільнений від відбування покарання з випробуванням, строком в 1 рік, який минув 25.05.2010 року.
За період випробувального строку ОСОБА_2 до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягувався, за місцем проживання зарекомендував себе з позитивної сторони, покладені на нього вироком суду обов'язки виконував належним чином.
Керуючись ст.78 ч.1 КК України, ст.165 ч.2 КВК України, ст.408-1 КПК України, суд
П О С Т А Н О В И В
Звільнити засудженого ОСОБА_2 від відбуття покарання, призначеного 25 травня 2009 р. вироком Доманівського районного суду Миколаївської області за ч.1ст.162, ч.2 ст.189 КК України до 3 років позбавлення волі з випробуванням строком в 1 рік, у зв’язку зі сплином випробувального строку.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Миколаївської області через Доманівський районний суд протягом 7 (семи) діб.
Суддя Н. І. Єгорова