справа № 2-1367 /2011
УХВАЛА
01 лютого 2011 року м. Феодосія
Феодосійський міський суд Автономної Республіки Крим в складі:
головуючого, судді Микитюк О.А.,
при секретарі Маричевій С.В.
розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача у цивільній справі за позовом ОСОБА_3 до Фонду комунального майна, Феодосійської міської ради, виконавчого комітету Феодосійської міської ради про стягнення суми інфляції, про закриття провадження
встановив:
ОСОБА_3, уточнивши свої позовні вимоги, звернувся до суду із позовною заявою до Фонду комунального майна, Феодосійської міської ради, виконавчого комітету Феодосійської міської ради про стягнення суми інфляції та 3 % річних, мотивуючи свої вимоги тим, що 14 вересня 2006 року він уклав з Фондом комунального майна м. Феодосії договір купівлі-продажу нежитлового приміщення і сплатив за нього 91200 грн. Рішенням Апеляційного суду АР Крим від 24 лютого 2010 року договір визнаний недійсним і фонд комунального майна зобов,язано повернути йому 91200 грн., тобто фонд комунального майна неправомірно отримав від нього гроші, а тому повинен сплатити суму інфляції за період з жовтня 2006 року по грудень 2010 року в сумі 164134, 13 грн. та 3% річних в сумі 11895,98 грн.
В судове засідання представник відповідачів Феодосійської міської ради та виконавчого комітету Феодосійської міської ради заявив клопотання про закриття провадження у справі за позовом ОСОБА_3 в частині стягнення 91200 грн., мотивуючи своє клопотання тим, що рішенням Апеляційного суду АР рим це питання вирішено і Фонд комунального майна м. Феодосії вже зобов,язано повернути зазначену суму, а тому вдруге це питання вирішуватися не може.
Представник відповідача – Фонду комунального майна м. Феодосії не заперечував проти задоволення клопотання.
Представник позивача ОСОБА_6 заперечував проти задоволення клопотання, оскільки не він, не його довіритель не ставить питання про стягнення суми 912000 грн., а ставить питання про стягнення суми інфляції і можливо ним допущені помилки при розрахунку цієї суми, але підстав для закриття провадження у справі з тих підстав що спір на цю суму вже вирішено не має.
Відповідно до статті 205 Цивільного процесуального кодексу України, суд своєю ухвалою закриває провадження у справі, якщо набрали законної сили рішення суду або ухвали суду про закриття провадження у справі у зв.язку з відмовою позивача від позову або укладенням мирової угоди сторін, ухвалені або постановлені з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.
Суд вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, вважає за необхідне в задоволенні клопотання відмовити.
Як вбачається з позовних вимог позивача, він звернувся до суду із позовом про стягнення суми інфляціїї в розмірі 164134,13 грн. та 3% річних в сумі 118954,98 грн. і не ставить питання про стягнення 91200 грн., сплачених при укладанні договору купівлі-продажу 14.09.2006 року, а отже підстав для закритті провадежння у справі з тих підстав що спір в частині стягнення суми 91200 грн вже вирішено в іншому суді не має.
Керуючись статтею 205 Цивільного процесуального кодексу України, -
ухвалив:
В задоволенні клопотання про закриття провадження справі за позовом ОСОБА_3 до Фонду комунального майна, Феодосійської міської ради, виконавчого комітету Феодосійської міської ради про стягнення суми в розмірі 91200 грн відмовити.
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня її проголошення. У разі якщо ухвалу було постановлено без участі особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя О.А. Микитюк