Судове рішення #1424581
Справа № 2-937/2007 року

 

Справа № 2-937/2007 року.

  РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

 

26 грудня 2007 року.     Рахівський районний суд Закарпатської області в складі :                                      

                                            головуючого судді - В.Е. Ємчук

                                при секретарі - С.Ю. Орос

 з участю позивачки ОСОБА_1

ОСОБА_2

 розглянувши у відкритому  попередньому судовому засіданні в м. Рахів справу за позовом

 

ОСОБА_1

 до

ОСОБА_2

  про розірвання шлюбу, -

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивачка ОСОБА_1 звернулася  до суду з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, посилаючись на те, що шлюб з відповідачем зареєстрували 06 серпня 1988 року у виконкомі Білинської сільської ради Рахівського району  Закарпатської області за актовим записом № 11. Від шлюбу народилася дочка ОСОБА_3 - ІНФОРМАЦІЯ_1, яка проживає з нею та знаходиться на її повному матеріальному утриманні.  Причинами звернення до суду з позовом, стали  різні характери та погляди на життя, вони не розуміли одне одного через що часто сварилися. Відповідач почав зловживати спиртними напоями, будучи в нетверезому стані влаштовував дебоші. Крім того, не поважав її як дружину. Такі ненормальні  відносини призвели до втрати почуття любові та поваги, та до припинення сімейних стосунків з серпня 2004 року. Миритися і відновити шлюбні відносини з чоловіком не бажає, переконавшись, що сім'я розпалася остаточно на розірванні шлюбу наполягає.

В  судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позовні вимоги повністю підтримала. На позові наполягає,  миритися з відповідачем не бажає, просить розірвати шлюб, залишивши дитину на її вихованні. 

 Відповідач  ОСОБА_2 в судовому засіданні не визнав позовні вимоги, з мотивами викладеними в позовній заяві не погоджується, при цьому стверджує, що сімейне життя з позивачкою  останнім часом не складалося, через її неврівноважений характер. На розірвання шлюбу не згідний.

  Заслухавши сторін, дослідивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в позові слід задовольнити з наступних підстав.

   Сторони тривалий час не проживають у шлюбі, з серпня  2004 року не підтримують жодних сімейних стосунків через  сварки та непорозуміння, що останнім часом між ними постійно виникали. Позивачка ОСОБА_1  в судовому засіданні  стверджує, що примирення з відповідачем  не можливе ні за яких обставин, вона втратила почуття любові та поваги до нього тому вважає, що їх шлюб існує лише формально. На позові наполягає. Відповідач ОСОБА_2 в судовому засіданні  не заперечує той факт, що  тривалий час з дружиною не підтримує жодних сімейних стосунків, як чоловік та дружина, стверджує, що позивачка має неврівноважений характер, що стало причиною розпаду сім'ї. Таким чином, подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них або їх дитині, що має істотне значення, тому шлюб сторін слід розірвати.

  Витрати, пов'язані з розірвання шлюбу в органах РАЦСу, слід покласти на сторін порівну, стягнувши  в користь держави  по 8 гривень 50 копійок судового збору  з кожного .

    Керуючись ст. ст. 10, 58, 60, 132, 212, 213, 223 ЦПК України, ст.ст. 105, 110, 112 Сімейного Кодексу України суд, -

 

 

ВИРІШИВ:

 

Шлюб, зареєстрований 06 серпня  1988 року у виконкомі Білинської сільської ради  Рахівського району Закарпатської області за актовим записом № 11 між ОСОБА_2 та  ОСОБА_1 -  розірвати.

Стягнути при реєстрації розірвання шлюбу в органах РАЦСу з ОСОБА_2 та ОСОБА_1по 8 гривень 50 копійок судового збору, з кожного.

На рішення може бути подано заяву про апеляційне оскарження у судову палату з цивільних справ апеляційного суду Закарпатської області через Рахівський районний суд протягом 10 днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

 

 

                                                              Суддя:   В.Е. Ємчук

З оригіналом вірно

Суддя Рахівського районного суду:                                                          В.Е. Ємчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація