Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #1427180341

ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД

У Х В А Л А

про закінчення підготовки та призначення

апеляційного розгляду


7 жовтня 2024 року                                                         м. Чернівці


Суддя судової палати з розгляду кримінальних справ та справ про адміністративні правопорушення Чернівецького апеляційного суду ОСОБА_1 перевіривши апеляційні скарги прокурора Чернівецької окружної прокуратури ОСОБА_2 та захисника ОСОБА_3 на вирок Глибоцького районного суду м. Чернівці від 22 серпня 2024 року, -


УСТАНОВИЛА:


Цим вироком, ОСОБА_4 - визнано винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст. 332 КК України та засуджено з застосуванням ст. 69 КК України до 5 років позбавлення волі, а на підставі ст. 75, 76 КК України звільнено від відбування покарання, якщо вона протягом 2-х річного іспитового строку не вчинить нового злочину та виконає покладені на неї обов`язки.

На вказаний вирок прокурор Чернівецької окружної прокуратури ОСОБА_5 та захисник ОСОБА_3 подали апеляційні скарги кожен окремо.

Ухвалою судді-доповідача, 27 вересня 2024 року за апеляційними скаргами учасників кримінального провадження було відкрито апеляційне провадження, оскільки вони відповідали вимогам ст. 396 КПК України.

Крім того було виконано вимоги ст. 402 КПК України, а саме, надано можливість особам, зазначеним у ст. 393 КПК України, подати до суду апеляційної інстанції свої заперечення на апеляційні скарги чи вирок суду І-ї інстанції в письмовій формі та зазначити, чи бажає особа взяти участь в апеляційному розгляді.

Відповідно до ч.3 ст. 403 КПК України до початку апеляційного розгляду особа, яка подала апеляційну скаргу, має право змінити та/або доповнити її.

В проведенні додаткових підготовчих дій немає потреби.






ЄУНСС №715/1340/24 Головуючий в І інстанції: ОСОБА_6

Провадження №11-кп/822/360/24                 Суддя - доповідач: ОСОБА_1

Категорія: ч.3 ст. 332 КК України










На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 392, 393, 395, 396, 398, 400, ч.1,2 ст. 401 КПК України, -

УХВАЛИЛА:


Закінчити підготовку апеляційного провадження за апеляційними скаргами прокурора Чернівецької окружної прокуратури ОСОБА_2 та захисника ОСОБА_3 на вирок Глибоцького районного суду м. Чернівці від 22 серпня 2024 року.


       Кримінальне провадження призначити до апеляційного розгляду на 24 жовтня 2024 року о 10 годині  00 хвлн. за адресом: АДРЕСА_1 .

Викликати в судове засідання обвинувачену ОСОБА_4 , шляхом направлення повістки.


Надіслати учасникам судового провадження копію ухвали про закінчення підготовки та призначення апеляційного розгляду.

Ухвала оскарженню не підлягає.










Суддя - доповідач                                 ОСОБА_1











  • Номер: 11-кп/822/360/24
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 715/1340/24
  • Суд: Чернівецький апеляційний суд
  • Суддя: Станковська Г.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.09.2024
  • Дата етапу: 14.11.2024
  • Номер: 11-кп/822/162/25
  • Опис:
  • Тип справи: на кримінальне провадження з перегляду судових рішень апеляційною інстанцією
  • Номер справи: 715/1340/24
  • Суд: Чернівецький апеляційний суд
  • Суддя: Станковська Г.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.04.2025
  • Дата етапу: 11.06.2025
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація