Судове рішення #14435966

Справа № 3-222/2011

ПОСТАНОВА

Іменем України

24 березня   2011 року                                                       смт. Томаківка  Дніпропетровської області

      Суддя Томаківського районного суду Дніпропетровської області  Кондус Л.А.,

розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення стосовно ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, не працюючого,  проживаючого в АДРЕСА_1, у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП,  

В С Т А Н О В И В :

       01 березня 2011 року о 21.00 год.  ОСОБА_1 знаходився за місцем  мешкання та вчинив сварку, при цьому висловлювався в адресу своєї дружини нецензурною лайкою,  за що передбачена адміністративна відповідальність за ст. 173-2 КУпАП.

       Суддя, вивчивши матеріали справи,   зважаючи на  вищевикладені обставини, враховуючи особу порушника, ступінь його  вини,  вважає необхідним притягнути до адміністративної відповідальності правопорушника та накласти на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, так як факт скоєння адміністративного правопорушення доведено протоколом  про адміністративне правопорушення, який засвідчено підписом порушника; письмовими поясненнями порушника та ОСОБА_2 ; протоколом усної заяви про злочин.

        На підставі викладеного та керуючись  ст. ст.173-2 ч.1 , 221, 283-284, 294  КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

        ОСОБА_1 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення та застосувати до нього  стягнення у вигляді адміністративного штрафу в сумі 51,00 грн. (п’ятдесят одна грн.)   на користь держави на р/р 31115106700339, код платежу: 21081100, отримувач: УДКУ у Томаківському районі, ЄДРПОУ 23929782, банк: ГУДКУ у  Дніпропетровській області, МФО 805012.

       Штраф необхідно сплатити не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження або опротестування постанови –не пізніш як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги або протесту без задоволення.

       Постанова судді може бути оскаржена протягом 10 днів з дня її винесення.  Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до  апеляційного суду Дніпропетровської області через  Томаківський районний суд.

       Апеляційна скарга, протест прокурора, подані після закінчення цього строку, повертаються апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено.

       Постанова  судді  набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.



Суддя:Л. А. Кондус


              

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація