Судове рішення #14447223

Справа № 1-465/11

В И Р О К

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 березня 2011 року                                                                                      м.Рівне

Рівненський міський суд

в особі судді  Доля В.А.  

при секретарі Добридник І.С.,

з участю:

прокурора Кічатої О.Ю.,

розглянув у відкритому судовому засіданні в місті Рівному кримінальну справу про обвинувачення: ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця міста Рівного, проживаючого в АДРЕСА_1, непрацюючого, неодруженого, з повною загальною середньою освітою, громадянина України, раніше судимого,

- 12 листопада 2010 року Рівненським міським судом за частиною 2 статті 186 КК України, частиною 2 статті 185 КК України, частиною 2 статті 190 КК України, відповідно до статті 70 КК України до позбавлення волі на строк 5 років, згідно статті 75 КК України звільнений від відбування покарання з випробуванням, призначено іспитовий строк 3 роки,

- у вчиненні злочину передбаченого частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України,

ВСТАНОВИВ:

18 жовтня 2010 року о 17 годині ОСОБА_1 перебував на вулиці Струтинської в місті Рівному, коли в нього виник намір повторно, відкрито викрасти чуже майно. Застосовуючи насилля, яке не є небезпечне для життя і  здоров’я ОСОБА_2, а саме, наніс удар кулаком руки в обличчя потерпілого і заволодів його майном , спортивною шапкою «Найк»сірого кольору. Злочином  завдав ОСОБА_3 майнову шкоду в розмірі 70 гривень.

Шкода завдана злочином відшкодована шляхом повернення викраденого.

Підсудний визнав себе винуватим у вчиненому злочині і дав показання, що він 18 жовтня 2010 року о 17 годині  перебував на вулиці Струтинської в місті Рівному, коли в нього виник намір повторно, відкрито викрасти чуже майно. Застосовуючи насилля, яке не є небезпечне для життя і  здоров’я ОСОБА_2, а саме, наніс удар кулаком руки в обличчя потерпілого і заволодів його майном , спортивною шапкою «Найк»сірого кольору. Злочином  завдав ОСОБА_3 майнову шкоду в розмірі 70 гривень.

Шкода завдана злочином відшкодована –повернув потерпілому предмет злочину.

Просить суд не призначати покарання за вчинений злочин позбавлення волі з відбуванням покарання в кримінально –виконавчій установі.

Відповідно до частини 3 статті 299 Кримінального процесуального кодексу України, суд, за клопотанням учасників судового розгляду, визнав за недоцільне досліджувати докази стосовно всіх фактичних обставин справи, тому що вони ніким не оспорюються, а шкода завдана злочином відшкодована.

Суд кваліфікує дії підсудного, як і органи досудового слідства, за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України, як грабіж, відкрите викрадення чужого майна, вчинений повторно, поєднаний з насильством, що не є небезпечним для життя і здоров’я потерпілого.

Призначаючи покарання за вчинений злочин суд враховує ступінь тяжкості вчиненого злочину. Обставин, що обтяжують покарання суд не вбачає. Пом’якшуючими покарання обставинами суд визнає: щире каяття підсудного у вчиненому злочині, з’явлення із зізнанням ( а.с. 13) . Як особа підсудний характеризується посередньо ( а.с.91), в характеристиці вказано, що скарг на його поведінку не надходило. Враховуючи вище викладене суд вважає, що підсудному слід призначити покарання за вчинений злочин позбавлення волі мінімального строку встановленого в санкції частини статті КК України за якою кваліфікуються його дії. Призначаючи остаточне покарання за правилами встановленими в частині 4 статті 70 КК України, застосувати принцип поглинення менш суворого покарання більш суворим і відповідно до статті 75 КК України, звільнити від відбування покарання з випробуванням призначивши іспитовий строк, враховуючи, що підсудний раніше вчиняв злочини, 3 роки.

Керуючись статтями 323, 324 Кримінального процесуального кодексу України, суд,

ЗАСУДИВ:

ОСОБА_1 за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України до позбавлення волі на строк 4 роки.

Відповідно до частини 4 статті 70 Кримінального кодексу України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточне покарання визначити –позбавлення волі на строк 5 ( п’ять) років.

На підставі статті 75 Кримінального кодексу України  звільнити засудженого від відбування призначеного покарання, якщо він протягом 3 років іспитового строку не вчинить нового злочину і виконає покладені на нього обов’язки.

Відповідно до статті 76 Кримінального кодексу України покласти на засудженого обов’язки:

-          не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально –виконавчої системи,

-          повідомляти органи кримінально –виконавчої системи про зміну місця проживання,

До вступу вироку в силу закону запобіжний захід залишити попередній –підписка про невиїзд.

Зарахувати в строк відбутого покарання строк затримання та тримання під вартою: з 22 січня 2010 року по 1 лютого 2010 року, з 11 лютого 2010 року по 7 квітня 2010 року, з 13 січня 2011 року по 14 січня 2011 року.

Речовий доказ по справі –спортивну шапку «Найк»повернути власнику ОСОБА_2.

          Апеляцію на вирок можна подати через Рівненський міський суд до апеляційного суду Рівненської області в строк п’ятнадцять діб з моменту проголошення вироку.

          Суддя                                                                                                     Доля В.А.  

  • Номер:
  • Опис: 358
  • Тип справи: на кримінальну справу (кримінальне провадження), скаргу приватного обвинувачення
  • Номер справи: 1-465/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Доля В.А. В.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 24.02.2011
  • Дата етапу: 13.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація