Справа №1-117\2007р.
ВИРОК
ІМ"ЯМ УКРАЇНИ
15 лютого 2007 року Стрийський міськрайонний суд Львівської області
в складі: головуючого-судді Сапіги В.П.
при секретарі Грищишин Л.І.
з участю прокурора Михавківа І.В.
розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Стрия кримінальну справу про обвинувачення ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженку м. Красилів, Хмельницької області, жительку АДРЕСА_1, українку, громадянку України, з середньо-спеціальною освітою, неодружену, працює молодшою медсестрою в Стрйиській міській поліклініці, раніше не судима в скоєнні злочину передбаченого диспозицією ст.ст. 358 ч.1, 358 ч.З КК України
ВСТАНОВИВ:
В кінці жовтня 2006 року підсудна ОСОБА_1 з метою виготовлення і використання підробленого пенсійного посвідчення для проїзду в приміському залізничному транспорті, на ринку в м. Стрий Львівської області придбала чистий бланк пенсійного посвідчення і за своїм місцем проживання в АДРЕСА_1 вклеїла в нього свою чорно-білу фотографію, власноручно заповнила його під НОМЕР_1 на прізвища ОСОБА_2 та поставила підпис у графі "Зав. Відділом". Після того, вже за своїм місцем роботи в Стрйиській міській поліклініці самостійно поставила в посвідченні печатку "Для документів" Стрийської міської поліклініки, тобто підробила його.
Крім того, 27 листопада 2006 року приблизно о 15 год. 06 хв. в електропоїзді № 6189 сполученням Стрий-Лавочне на перегоні Стрий-Любинці Львівської залізниці ОСОБА_1 при перевірці провідниками проїздних документів пред'явила для безкоштовного проїзду пенсійне посвідчення НОМЕР_1 виписане на прізвище ОСОБА_2 із вклеєною своєю фотографією, видане Стрийським районним управлінням праці та соціального захисту населення та завірене печаткою «Для документів» Стрийської міської поліклініки, а саме використала за відомо підроблений документ.
В судовому засіданні підсудна ОСОБА_1 визнала себе винною в скоєнні даних злочинів та пояснила, що в кінці жовтня 2006 року, з метою виготовлення і використання підробленого пенсійного посвідчення для проїзду в приміському залізничному транспорті, на ринку в м. Стрий Львівської області придбала чистий бланк пенсійного посвідчення і за своїм місцем проживання в АДРЕСА_1 вклеїла в нього свою чорно-білу фотографію, власноручно заповнила його під НОМЕР_1 на прізвища ОСОБА_2 та поставила підпис у графі "Зав. Відділом". Після того, вже за своїм місцем роботи в Стрйиській міській поліклініці самостійно поставила в посвідчення печатку "Для документів" Стрийської міської поліклініки. Крім того, 27 листопада 2006 року приблизно о 15 год. 06 хв. в електропоїзді № 6189 сполученням Стрий-Лавочне на перегоні Стрий-Любинці Львівської залізниці підсудня при перевірці провідниками проїздних документів пред'явила для безкоштовного проїзду пенсійне посвідчення НОМЕР_1 виписане на прізвище ОСОБА_2 із вклеєною своєю фотографією видане Стрийським районним управлінням праці та соціального захисту населення та завірене печаткою «Для документів» Стрийської міської поліклініки.
Суд вважає, що доведена вина підсудної в скоєнні злочину у вигляді підроблення посвідчення яке видається установою, яка має право видавати чи посвідчувати такі документи, яке надає право чи звільняє від обов'язків з метою використання його підроблювачем, тобто злочину передбаченого диспозицією ст. 358 ч.1 КК України, та в скоєнні злочину у вигляді використання завідомо підробленого документа, який видається установою, яка має право видавати такі документи, який надає право або звільняє від обов'язків тобто злочину передбаченого диспозицією ст.358 ч.З КК України та, що недоцільно досліджувати інші докази, оскільки учасники судового розгляду не оспорюють фактичних обставин справи.
При обранні міри покарання суд враховує суспільно-небезпечний характер вчиненого злочину і звертає увагу на особу підсудної, яка щиросердечно розкаюється у вчинені даного злочину, своїми діями сприяла у розкритті злочину, а тому з урахуванням наведеного слід обрати покарання у вигляді штрафу.
Керуючись ст. 323, 324 КПК України суд, ЗАСУДИВ:
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні злочину за ст.358 ч.1 КК України та обрати покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 850 (вісімсот п"ятдесят) гривень.
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні злочину за ст.358 ч.З КК України та обрати покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 510 (п'ятсот десять) гривень.
Згідно ст. 70 КК України остаточне покарання призначити за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого більш суворим і визначити покарання у вигляді штрафу в дохід держави в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Міру запобіжного заходу засудженій, підписку про невиїзд з постійного місця проживання, залишити без змін до вступу вироку в законну силу.
Стягнути з ОСОБА_1 342 (триста сорок дві) гривні 92 коп. судових витрат в користь НДЕКЦ при УМВС України у Л\0 за проведення технічної та почеркознавчої експертиз.
Речові докази - підроблене пенсійне посвідчення НОМЕР_1 виписане на прізвище ОСОБА_2 та пільговий квиток, які зберігаються при матеріалах кримінальної справи знищити.
На вирок суду протягом 15 діб з дня проголошення може бути подано апеляцію до апеляційного суду Львівській області через Стрийський міськрайонний суд
- Номер: 1-в/129/97/2016
- Опис:
- Тип справи: кримінальне провадження у порядку виконання судових рішень
- Номер справи: 1-117/2007
- Суд: Гайсинський районний суд Вінницької області
- Суддя: Сапіга В.П.
- Результати справи:
- Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 24.06.2016
- Дата етапу: 19.10.2016