Судове рішення #1450195
Справа №2-1332/07

Справа №2-1332/07

 

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

15 травня 2007 року Придніпровський районний суд м. Черкас в складі:

Головуючого - судді: Драник Н.П.

При секретарі: Кривошея М.В. Розглянувши у    відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку, суд, -

 

ВСТАНОВИВ

 

Позивачка звернулась в Придніпровський районний суд м. Черкаси з позовом до відповідача про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку, мотивуючи свої вимоги тим, що вона перебуває з відповідачем у шлюбі від якого сторони мають доньку ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження. Вона перебуває у відпустці по догляду за дитиною, не працює. Відповідач ухиляється від утримання дитини, матеріальної допомоги не надає, а тому просить стягнути з відповідача на її користь на утримання дитини аліменти в розмірі 1/4 частини заробітку щомісячно, до повноліття дитини, та аліменти в розмірі 1/4 частини всіх видів заробітку щомісячно на її утримання до досягнення дитиною 3-х річного віку, тобто до 15.07.2007 року.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала, просила задовольнити.

Відповідач в судовому засіданні позовні вимоги визнав. Суду пояснив, що згоден сплачувати аліменти на утримання дитини та дружини.

Вислухавши доводи та пояснення сторін, дослідивши письмові матеріали справи, суд, приходить до висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Відповідно до ст.180 СК України батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

Відповідно до ст. 84 Сімейного кодексу України, дружина з якою проживає дитина, має право на утримання від чоловіка - батька дитини до досягнення дитиною трьох років.

З копії свідоцтва про одруження вбачається , що сторони перебувають у шлюбі, у сторін народилась дитина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження, про що свідчать копія свідоцтва про народження.

Відповідач у добровільному порядку матеріальної допомоги на утримання дружини та дитини не надає

Тому з врахуванням всіх обставин , суд , визначає розмір аліментів у частці 1/4 від заробітку батька на утримання дитини та аліменти в частці 1/4 на утримання дружини .

Керуючись ст.ст. 8, 10, 60, 212, 213, 215, 223 ЩІК України, на підставі ст.ст. 84,180,182,183 СК України , суд, -

 

ВИРІШИВ:

 

Позовні вимоги ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на неповнолітню дитину та на утримання дружини до досягнення дитиною трирічного віку - задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженця смт. Вільшана, Городищенського району Черкаської області на користь ОСОБА_1аліменти на утримання доньки ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1народження у розмірі V* частини заробітку (доходу) щомісячно, але не менше 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, починаючи з 15.03.2007 року і до повноліття .

 

2

 

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_2 народження, уродженця смт. Вільшана, Городищенського району Черкаської області на утримання ОСОБА_1аліменти в розмірі 1/4 частини заробітку (доходу) щомісячно до досягнення дитиною 3-х річного віку, тобто до 15.07.2007 року, починаючи з 15.03.2007 року.

Стягнути з ОСОБА_2на користь держави державне мито в сумі 51 гривна.

Рішення в частині стягнення аліментів допустити до негайного виконання.

Заяву про апеляційне оскарження рішення суду може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. На рішення може бути подано апеляційну скаргу протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

  • Номер: 6/488/122/15
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-1332/2007
  • Суд: Корабельний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Драник Н.П.
  • Результати справи: подання (заяву, клопотання) задоволено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.07.2015
  • Дата етапу: 10.08.2015
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація