Справа № 3 -1726/07
ПОСТАНОВА
про адміністративне правопорушення
24 травня 2007 року м. Броди
Суддя Бродівського районного суду Львівської області Бородійчук О.І. розглянула протокол про адміністративне правопорушення, відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, проживаючої АДРЕСА_1, працюючої продавцем магазину у приватного підприємця ОСОБА_2, що в АДРЕСА_2
поч. 1ст. 155-1 КУпАП, -
встановив:
12.04.2007 р. при перевірці приватного підприємця ОСОБА_2 було виявлено порушення продавцем ОСОБА_1 встановленого законом порядку проведення розрахунків.
Правопорушниця в судовому засіданні свою вину визнала.
Винність правопорушниці доводиться матеріалами по справі.
Оглянувши матеріали справи, суд приходить до висновку, що в діях правопорушника наявні ознаки правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 155-1 КУпАП.
Обираючи вид та міру стягнення суд враховує особу правопорушника, характер вчиненого правопорушення та приходить до висновку, що слід застосувати стягнення у вигляді штрафу.
Керуючись п. 1 ч. 1 ст. 284, ч. 1 ст. 155 - 1 КУпАП, суд, -
постановив:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністативного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 155 - 1 КУпАП та обрати стягнення у вигляді 34 грн. штрафу.
Постанова остаточна і оскарженню не підлягає.