Судове рішення #1459979
Справа № 2-268/07

Справа № 2-268/07

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

12.04.07  року.                                                                                                                        м. Одеса

Суворовський районний суд м. Одеси в складі головуючого - судді Гусєва О.Г. при секретарі судового засідання - Селімовой О.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за позовною заявою ОСОБА_1 до УЖКГ виконкому Одеської ради, Міського агентство по приватизації житла, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про визнання розпорядження органу приватизації та свідоцтва про право власності недійсним,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Позивач звернувся до суду з позовною заявою в якої просить визнати розпорядження органу приватизації щодо приватизації квартири АДРЕСА_1 та свідоцтво про права власності видане на ім'я ОСОБА_2, ОСОБА_1, ОСОБА_3, ОСОБА_6, ОСОБА_7, недійсним.

У відповідності до п. 2 ст. 205 ЦПК України суд своєю ухвалою закриває провадження по справі, як що справа не підлягає розгляду в порядку цивільного судочинства.

За встановленими обставинами суд приходить до висновку, що зазначена цивільна справа підлягає закриттю, оскільки вона підлягає розгляду в рамках адміністративного судочинства.

Керуючись ст.ст. 15, 205 п. 2 ЦПК України,

 

УХВАЛИВ:

 

Провадження по справі за позовною заявою ОСОБА_1 до УЖКГ виконкому Одеської ради, Міського агентство по приватизації житла, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про визнання розпорядження органу приватизації та свідоцтва про право власності недійсним - закрити.

Ухвала може бути оскаржена до Апеляційного суду Одеської області протягом 15 діб, шляхом надання на протязі 5 діб заяви про апеляційне оскарження з послідуючим наданням на протязі 10 діб, апеляційної скарги.

  • Номер: 22-ц/790/7628/15
  • Опис: за позовом Балюк СВ до ТОВ "Ремікс" про стягнення боргу за договором позики.
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-268/2007
  • Суд: Апеляційний суд Харківської області
  • Суддя: Гусєв О.Г.
  • Результати справи: Скасовано ухвалу і передано питання на розгляд суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.10.2015
  • Дата етапу: 25.11.2015
  • Номер: 22-ц/790/1810/16
  • Опис: за п/з Балюк СВ до ТОВ "Ремікс" про стягнення боргу
  • Тип справи: на цивільну справу за апеляційною скаргою (а)
  • Номер справи: 2-268/2007
  • Суд: Апеляційний суд Харківської області
  • Суддя: Гусєв О.Г.
  • Результати справи: Постановлено ухвалу про відхилення апеляційної скарги і залишення без зміни рішення суду першої інстанції
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 04.02.2016
  • Дата етапу: 13.04.2016
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація