Справа за № 2-718/2007 р.
РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 травня 2007 року Дебальцевський міський суд Донецької області в складі головуючого судді Тишко Н.В., При секретарі Неледва Т.В.
Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дебальцеве Справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про стягнення аліментів на дитину, встановив:
позивачка звернулась до суду з зазначеним позовом мотивуючи його тим, що з 9 червня 1990 року перебуває в зареєстрованому шлюбу з відповідачем. Від шлюбу має дитину сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який мешкає з нею та знаходиться на її утриманні. Інших утриманців відповідач не має. Просила стягнути з нього на її користь аліменти на утримання дитини у розмірі 1А ч. всіх видів заробітку, щомісячно.
. В судовому засіданні позивачка підтримала свої позовні вимоги та просила позов задовольнити.
Відповідач позов визнав.
Вислухавши сторони, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.
Сторони перебувають в зареєстрованому шлюбі з 9 червня 1990, від шлюбу мають неповнолітню дитину сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, який мешкає з позивачкою та знаходиться на її утриманні(а. с 2-5).
Відповідач добровільно матеріальної допомоги на утримання дитини не надає. Стягнення по виконавчим листам з нього не провадиться.
Згідно ст. 180 СК України батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей до повноліття.
З наведеного суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню.
Крім того, з відповідача необхідно стягнути судові витрати.
Керуючись ст.ст. 10,11, 60, 61,213,215,88 ,367 ЦПК України, суд вирішив:
Стягнути з ОСОБА_2,ІНФОРМАЦІЯ_2 року народження, що народився в с Ніжне - Лозове Артемівського району Донецької області на користь ОСОБА_1аліменти у розмірі 1А частки всіх видів доходів, але не менш 30 відсотків пожиточного мінімуму для дітей відповідного віку, щомісячно, на утримання сина ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, починаючи з 23 квітня 2007 року до його повноліття.
Рішення підлягає негайному виконанню - в межах суми платежу за один місяць.
Стягнути з ОСОБА_2на користь:
· держави судовий збір у розмірі 51 грн.,
· місцевого бюджету Ворошиловського району м. Донецька витрати на інформаційно-технічне забезпечення справи у розмірі 30 грн.
Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Дебальцеве.