Судове рішення #1460158
Справа №2-723/2007 p

Справа №2-723/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

18 травня 2007 року Дебальцевський міський суд Донецької області В складі головуючого судці Тишко Н.В. При секретарі Неледва Т.В..

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дебальцеве цивільну справу за позовом Відкритого акціонерного товариства по газопостачанню та газифікації «Донецькоблгаз» в особі Дебальцевскього управляння по газопостачанню та газифікації про стягнення заборгованості за споживчий природній газ до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4,

Встановив:

Позивач звернувся до суду з зазначеним позовом мотивуючи його тим, що відповідачі є наймачами квартири АДРЕСА_1і. Квартира газифікована. Позивач здійснює безперебійну подачу природного газу мешканцям вищевказаної квартири. В порушення вимог ст.67,68 ЖК України відповідачі не здійснюють оплату за використаний природний газ. За період з березня 2006 року до квітня 2007 року сума боргу складає 171 грн. 37 коп. Дії для погашення заборгованості в добровільному порядку відповідачі не приймають. Просив стягнути з відповідачів вказану заборгованість на користь ВАТ «Донецькоблгаз» в особі Дебальцевського управляння по газопостачанню та газифікації, а також судові витрати.

В судовому засіданні представник позивача підтримав позов та просив його задовольнити.

Відповідачі до судового засідання не з*явились, про день, час та місце розгляду справи повідомлено належним чином.

Вислухавши представника позивача, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

Відповідач по справі ОСОБА_1- є наймачем квартириАДРЕСА_1 ОСОБА_2 , ОСОБА_3, ОСОБА_4- є членами сім*ї наймача. Квартира газифікована.(а.с.3).

Згідно ст. 68 ЖК України відповідач зобов*язаний щомісячно здійснювати оплату комунальних послуг.

Відповідно до ст.67 ЖК України  до комунальних послуг відносяться водопостачання, газ, електрична, теплова енергія.

Згідно ст.64 ЖК України члени сім*ї наймача,які проживають разом з ним, користуються нарівні з наймачем усіма правами і несуть усі обов*язки, що випливають з договору найму жилого приміщення.

Позивач здійснює безперебійну подачу природного газу відповідачу.

В порушення закону відповідачі своєчасно не здійснює оплату за використаний

природний газ.                                                                                   

Заборгованість за період з березня 2006 року до квітня 2007 року складає 171 грн. 37 коп. (а. с. 4-5).

До теперішнього часу заборгованість відповідачами не сплачена.

Позов підлягає задоволенню.

 

Крім того, з відповідачів необхідно стягнути судові витрати.

Керуючись ст.67,68,64 ЖК України, ст.ст. 10,11,60,61,213,215,226, 88 ЦПК України, суд

Вирішив:

Стягнути ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, солідарно, на користь ВАТ «Дон'ецькоблгаз» в особі Дебальцевського управління по газопостачанню та газифікації заборгованість за споживчий природний газ за період з березня 2006 року до квітня 2007 року у розмірі 171 грн. 37 коп.

Стягнути з ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, солідарно, судові витрати:

·        на користь держави судовий збір у розмірі 51 грн.,

·        на користь ВАТ Донецькоблгаз в особі Дебальцевського управління по газопостачанню та газифікаціі витрати за інформаційно - технічне забезпечення справи у розмірі 30 грн.

Позивач заяву про апеляційне оскарження рішення може подати протягом 10 днів, апеляційну скаргу на рішення суду може бути подано протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області через суд м. Дебальцеве.

Відповідачі заяву про перегляд заочного рішення можуть подати до Дебальцевського міського суду протягом 10 днів з дня отримання його копії.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація