Судове рішення #1460159
Справа №2-576/2007 p

Справа №2-576/2007 p.

Рішення

Іменем України

18 травня 2007 року Дебальцевський міський суд Донецької області В складі головуючого судді Тишко Н.В.

При секретарі Неледва Т.В.

Розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Дебальцеве Цивільну справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про зняття з реєстрації в житловому приміщенні, третя особа: КП «Мирком» смт. Миронівське м. Дебальцеве,

Встановив: Позивачка звернулась в суд з зазначеним позовом. Свої вимоги обґрунтовувала тим, що квартира АДРЕСА_1 належить їй на праві власності. Колишній чоловік зареєстровано в зазначеній квартирі, але не мешкає там тривалий час, вона же повинна безпідставно сплачувати комунальні послуги, які нараховуються на всіх приписаних осіб. Просила зняти з реєстрації ОСОБА_2за адресою АДРЕСА_2

В судовому засіданні позивачка позов підтримала та просила його задовольнити.

Відповідач до судового засідання не з*явився, про розгляд справи повідомлено через оголошення в пресі згідно п.9 ст. 74 ЦПК України.

Представник третьої особи до судового засідання не з*явився, про день, час та місце розгляду справи повідомлено належним чином просив розглянути справу в його відсутність, позов визнав.

Вислухавши позивачку, свідків, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного.

Позивачка на підставі ухвали Апеляційного суду Донецької області від 3 серпня 2005 року є власником квартириАДРЕСА_1. Зареєстровано в Єнакіївському міжміському бюро технічної інвентаризації 03.07.2006 року р. № 1705 в книзі № 6. Згідно цієї з ухвали ОСОБА_2 є власником жилого будинку АДРЕСА_3. (а. с. 8-9).

Згідно довідки директора КП «Мирком» від 21.01.2007 року ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, зареєстровано за адресою АДРЕСА_1(а. с. 11).

Згідно ст. 317 ЦК України власникові належить право володіння, користування та розпорядження своїм майном.

Згідно ст. 319 ЦК України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

Договір найму житла квартири АДРЕСА_1між позивачем та відповідачем не укладався.

Реєстрація відповідача за адресою АДРЕСА_1, порушує законі права власника житла ОСОБА_1 щодо розпорядження майном на власний розсуд.

Згідно довідки директора КП «Мирком» відповідач ОСОБА_2. в квартирі позивача не мешкає з 1999 року. Дані обставини в судовому засіданні підтвердили свідки Чайковська та Шевченко.

 

З наведеного суд приходить до висновку, що позов ОСОБА_1підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 317.319 ЦК України, ст.. 50 Закону України «Про власність», ст. ст. 10,11,60,61,213-215 ЦПК України, суд

Вирішив:

Позов ОСОБА_1 задовольнити.

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, зняти з реєстрації за адресою АДРЕСА_1

Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом 10 днів з дня проголошення рішення, апеляційну скаргу - протягом 20 днів з дня подання заяви про апеляційне оскарження до Апеляційного суду Донецької області через Дебальцевський міський суд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація