Справа №2-А-68 2007 року
УХВАЛА
21 травня 2007 року Зміївський районний суд Харківської області в складі : головуючого - судді Россолова В.В.
секретаря - Рєпнікової О.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Змієві справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до голови Зміївської міської ради Харківської області про визнання дій та бездіяльності голови Зміївської міської ради незаконними та зобов'язання вчинити певні дії,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до голови Зміївської міської ради Харківської області про визнання його дій та бездіяльності незаконними та зобов'язання вчинити певні дії.
В ході судового засідання сторони врегулювали спір на основі взаємних поступок, уклали мирову угоду, відповідно до якої позивач відмовляється від позовних вимог в частині стягнення з відповідача - голови Зміївської міської ради Харківської області ОСОБА_2 витрат за надання правової допомоги у розмірі 1000 грн., витрат іпо оплаті судового збору та витрат з інформаційно-технічного забезпечення розгляду справи, в свою чергу відповідач - голова Зміївської міської ради ОСОБА_2 зобов'язується .включити до порядку денного чергової сесії Зміївської міської ради Харківської області заяву ОСОБА_1 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою про відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в АДРЕСА_1 згідно заяви від 21.07.2006 року за умови подання позивачем нової, заяви до Зміївської міської ради Харківської області.
Ознайомившись з матеріалами справи, суд дійшов наступного висновку.
Згідно п.3 ч.І ст. 157 КАС України, суд закриває провадження у справі, якщо сторони досягай примирення.
У зв'язку з тим, що сторони врегулювали спір, умови їх примирення не суперечать закону, не порушують чиї-небудь права, свободи та інтереси, провадження в справі необхідно закрити.
Керуючись п.З ч.І ст. 157 КАС України, суд
УХВАЛИВ:
Справу за адміністративним позовомОСОБА_1 до голови Зміївської міської ради Харківської області про визнання дій та бездіяльності голови Зміївської міської ради незаконними та зобов'язання вчинити певні дії провадженням закрити у зв'язку з примиренням.
Заяву про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції може бу/ги подано протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження;
Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються апеляційному суду через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення.