Справа № 5-166/11
ПОСТАНОВА
Іменем України
"23" березня 2011 р. Сихівський районний суд м.Львова
в складі: головуючого судді Головатого В.Я..
при секретарі Заяць А.В.
з участю прокурора Тупчія В.Ф.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Львові справу за поданням Львівської виправної колонії №48 про умовно-дострокове звільнення засудженого ОСОБА_1,-
в с т а н о в и в :
ОСОБА_1 засуджений 11.08.2008 року Ужгородським міськрайонним судом Закарпатської області за ст.ст.186 ч.3, 71 КК України до 4 років 2 місяців позбавлення волі. Строк відбування покарання встановлено з 07.05.2008р. по 07.07.2012р.
На день розгляду справи в суді засуджений відбув 2 р. 10 міс. 16 дн., до закінчення відбуття строку покарання залишилось 1р. 3 міс. 14 дн.
Адміністрація ЛВК № 48 звернулась до суду з поданням, в якому просить звільнити засудженого умовно-достроково на підставі ст.81 КК України, покликаючись на те, що відбув 2/3 строку покарання, позитивно характеризується, порушення режиму утримання не допускав, стягнення не накладались, заохочувався три рази за сумлінну поведінку та ставлення до праці.
Заслухавши пояснення засудженого, представника адміністрації ЛВК №48, висновок прокурора в підтримку подання, вивчивши матеріали особової справи засудженого, суд приходить до висновку, що подання слід задоволити з наступних підстав: засуджений ОСОБА_1 відбув 2/3 строку покарання, перебуваючи в СІЗО м.Ужгорода вимог режиму не порушував, стягнення та заохочення не накладались. Перебуваючи в ЛВК №48 з 14.11.2008р., не порушував режим утримання, отримав три заохочення, сумлінною поведінкою довів своє виправлення, зобов*язався дотримуватись правопорядку у суспільстві.
На підставі ст.81 КК України та керуючись ст.407 КПК України, суд, -
п о с т а н о в и в :
Подання задоволити.
Звільнити ОСОБА_1 від покарання призначеного вироком Ужгородським міським судом Закарпатської області від 11.08.2008 року умовно-достроково на 1 рік 3 місяці 14 дні.
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом 7 діб з дня її оголошення.
Головуючий:
- Номер: 5/1815/4102/11
- Опис:
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-166/11
- Суд: Роменський міськрайонний суд Сумської області
- Суддя: Головатий В.Я.
- Результати справи:
- Етап діла: Виконання рішення
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 17.08.2011
- Дата етапу: 16.09.2011
- Номер: 5/1511/5935/11
- Опис: 09 лютого 2011 року у стані алкогольного сп'яніння викрав потерпілого.
- Тип справи: на справу в порядку виконання судових рішень у кримінальних справах (кримінальних провадженнях)
- Номер справи: 5-166/11
- Суд: Іллічівський міський суд Одеської області
- Суддя: Головатий В.Я.
- Результати справи:
- Етап діла: Призначено до судового розгляду
- Департамент справи:
- Дата реєстрації: 19.09.2011
- Дата етапу: 19.10.2011