Судове рішення #14750642


     

Харківський окружний адміністративний суд  

61004  м. Харків  вул. Мар'їнська, 18-Б-3  

У Х В А Л А

 "23" березня 2011 р.                                                                                 № 2а- 15765/10/2070  

Харківський окружний адміністративний суд  у складі:

головуючого судді - Горшкової О.О.,

при секретарі судового засідання - Гетьман Н.В.,

за участю сторін: представник позивача –не з’явився, представник відповідача –не з’явився,

розглянувши у відкритому судовому  засіданні в приміщенні суду питання про виправлення описки в судовому рішенні у справі за позовом ОСОБА_1 до Харківської обласної митниці про визнання незаконними дій та зобов`язання вчинити певні дії, -

В С Т А Н О В И В:

Постановою Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2011р. у задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Харківської обласної митниці про визнання незаконними дій та зобов`язання вчинити певні дії відмовлено.  

Під час виготовлення постанови Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2011р. по справі 2а-15765/10/2070, судом в резолютивній частині зазначеної постанови була допущена описка, а саме в даті складення зазначеної постанова у повному обсязі. Так, замість "22.02.2011р.", судом помилково зазначено "25.02.2011р."

У судове засіданні 23.03.11р. представники сторін, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду питання про виправлення описки в судовому рішенні, не з’явилися.

Відповідно ч. 2 ст. 169 КАС України, особи, які беруть участь у справі, повідомляються про дату, час і місце засідання. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені, не перешкоджає розгляду питання про внесення виправлень.

Суд, дослідивши матеріали справи, встановив наступне.

Частиною 1 ст. 169 КАС України передбачено, що суд може з власної ініціативи або за заявою особи, що брала участь у справі, чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.

Оскільки в резолютивній частині постанови Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2011р. по справі 2а-15765/10/2070 була допущена описка, то суд її виправляє.

Враховуючи вищенаведене, керуючись ст.ст. 160, 165, 169, 186 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

У Х В А Л И В:

1. Виправити описку, допущену в резолютивній частині постанови Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2011 року по адміністративній справі 2а-15765/10/2070.

2. Викласти резолютивну частину постанови Харківського окружного адміністративного суду від 16.02.2011 року по адміністративній справі 2а-15765/10/2070 у такій редакції:

«В задоволенні адміністративного позову ОСОБА_1 до Харківської обласної митниці  про визнання незаконними дій та зобов`язання вчинити певні дії –відмовити у повному обсязі.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Постанова у повному обсязі виготовлена  22 лютого 2011 року».  

3. Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

4. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Харківський окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк з дня проголошення ухвали апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено без виклику особи, яка її оскаржує, то строк подання заяви про апеляційне оскарження обчислюється з дня отримання нею копії ухвали.

5. Копію ухвали направити сторонам по справі.

Суддя                                                                                 Горшкова О.О.


 

                                                                 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація