Справа №2о-46-2007
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 травня 2007 року Горохівський районний суд
Волинської області в складі:
головуючого Чонки В.В.
при секретарі Сівосі Н.М.
за участю:
заявника ОСОБА_1
розглянувши у попередньому судовому засіданні в місті Горохові справу за заявою ОСОБА_1про належність правовстановлюючого документу, -
встановив:
Заявниця звернулася в суд з заявою в якій просить встановити факт, що ощадні книжки №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3, НОМЕР_4, НОМЕР_5, НОМЕР_6видані на ім»я ОСОБА_2належать їй ОСОБА_1.
Мотивує свою заяву тим, що вона звернулася до Горохівського відділення Ощадного банку для переоформлення ощадних книжок. Але виявилося, що прізвище у ощадних книжках записано помилково «ОСОБА_2», що не відповідає прізвищу, вказаному у паспорті. І через це вона не може переоформити дані ощадні книжки. Просить зайву задовольнити.
Суд, заслухавши пояснення заявника покази свідків та дослідивши письмові докази по справі вважає, що заява підлягає до задоволення.
Згідно ст. 256 ЦПК України суд розглядає справи про встановлення факту належності правовстановлюючих документів особі, прізвище, ім'я, по батькові, місце і час народження якої, що зазначені в документі, \ не збігаються з ім'ям, по батькові, прізвищем, місцем і часом народження цієї особи, зазначеним у свідоцтві про народження або в паспорті.
Згідно копії свідоцтва про укладення шлюбу, заявниця одружилася 26 жовтня 1974 року, актовий запис № 15 та змінила своє дівоче прізвище на «ОСОБА_1». Відповідно прізвище у паспорті теж «ОСОБА_1»; А ощадні книжки оформлені на «ОСОБА_2».
2
Судом встановлено, що при оформленні ощадних книжок було допущено помилку, прізвище заявниці вказано як «ОСОБА_2», хоча правильно „ОСОБА_1", а тому суд заяву задовольняє.
Керуючись ст. 10, 60, 212, 215, 256 ЦПК України, суд -
вирішив:
Заяву задовольнити.
Встановити факт, що ощадні книжки №№ НОМЕР_1, НОМЕР_2, НОМЕР_3,
НОМЕР_4, НОМЕР_5, НОМЕР_6 видані Горохівським відділенням
Ощадного банку на ім»я ОСОБА_2належать
ОСОБА_1.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, якщо заяву про апеляційне оскарження не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений статтею 294 цього Кодексу, рішення суду набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.
Заяву про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.